תקשורת או חירשות בקשרי הגומלין בתור זוג

אין אדם נאלץ לחיות כמה, היא החלטה אישית הוא גם האדם צריך. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . ביחד, הקישור נמצא, לשתף ממשש היקר ומוערך וביולוגית, זה מיניות הוא צורך, כמו גם את המשכיות המין, שסומן במונחים פסיכולוגיים כמו זה צריך של להתעלות, מעניין היה שלום כי אם זה בחיים זוג כל-כך חשוב? הרוב הגדול של אותם תושבי הארץ הזאת, היא מחזירה כל כך מסובך, אז רצוי, אז סבל? הגומלין מסובך כזוג, או יהיה כי בני האדם מורכבים לאין שיעור, אחד המקומות שבהם הוכח ויש ביחסים איתם אחד האתגרים של בעיות זה יכול להיות שמע התקשורת בתוך כמה, נשים וגברים נפגעו בכך את בני הזוג שלהם. אל תקשיב להם? לא יכול אתה לשמוע אותם או שלא מסוגלים להבין מה השני אומר להם לתקשר, הדרישה הראשונה היא לעמוד על המשמר, שמור על עצמך מה השותף שלנו אומר לנו, או שאתה רוצה ספר לנו, אבל גם יודע מה זה. זה מה שאנחנו רוצים להגיד. לפעמים, אנחנו מדברים על chueco, או אל תשתמש במילים כי, אנו מבטאים את מה היא מוגזמת, אומר בין השיניים, או פשוט לתת כדי להבין. כל דרכים לתקשורת, אבל אם אני תלבושות כלומר, בטח השותף שלי, להבין עוד מקרה, שכן, זה לאגד התקשורת האנושית, יש היבטים רבים. עוד מידע על רבה של צפת ניתן למצוא באינטרנט.

אין תקשורת, אנחנו תמיד אומרים דברים, לא רק במילים, הטון של הקול הוא גם חשוב, הדרך אנו מבטאים את זה, ואת היציבה מחוות לעזור להדגיש את התקשורת. רגשות לתת מגע מה שאנחנו רוצים לבטא גם… כך לא רק את המילים אלא גם את כל השפה מורכב מתכונות אלה. למה לא יכול להבין אותי. עם השותף שלי או למה הזוג שלי לא אני מבינה? אולי כי אני מקווה. ואני רוצה את זה שהוא או היא מניחה את הרגשות שלי. %92%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%91%D7%99%D7%A1-%D7%A2/'>שלומי בסון.

אולי יש ציפיה שמסייע לדעת זה מה שאני חושב. כנראה להמשיך להאמין שזה יהיה מה הטעם שלי ורצונות שלי… . יהיה נהדר כי יכול לנחש מי אנחנו ומה זה מה שרצינו, אבל זה רק אידיאלית… כדי שתוכל להגדיר את העמדות שלנו יש צורך לתקשר, תגיד להם, לדון בהם, לדבר, להגיע הסכמי פעמים שאנחנו סוגרים לנו כאשר אנו מתבקשים? אתה מה? אנחנו עונים במשהו שוהאחר מקבל שתי הודעות שנמצאו, מצד אחד יש לנו את הפרצוף העצוב, שנענה זועף ואנו אומרים כי אין לנו את עצמנו סותרת שאנחנו אומרים דבר אחד ולשלוח מול הודעות אז בדוגמה זו, אנו נמצאים ומשכתי את התקשורת, ואז אנחנו מתלוננים שאנחנו לא מבינים. כדי לבנות מערכת היחסים הראשונה בתור זוג, יש צורך להיות ישירה, ברורה לגבי מה שאנחנו רוצים לתקשר תקשורת זו הדרך היחידה שבה שני אנשים יכול לשדר אוהב שלהם, העדפותיו, תשוקות, קונפליקטים אם נוכל לסגור אותו, חוסמים את הקו של אני מוצא, והתחלתי לכן סדרת סכסוכים מיותרים שבכל מערכת יחסים יש קונפליקטים, אשר הכרחי לפתור, אבל אנחנו רוצים לחיות כמה לעתים קרובות קונפליקטים היחסים הם להיפתר. הזוג מערכת היחסים היא הזדמנות, נקודת התחלה, לא את היציאה ההגעה… כמה פעמים בתוך הזוגיות לא atinamos היכולת לתקשר אותנו כראוי, כי אנחנו מרגישים criticized, מרומה, הענישו, reganados, סידורים, מלא כעס. . לא, אנחנו תקשורת פתוחה כי החצי השני שלנו, פוסלים כל הזמן מה שאני רוצה לבטא…, לכן, שוב התקשורת ואוהבים את אותו קשר discolors או, יש אוזן חרשת מה שאנחנו אומרים. השתיקה ואת האדישות הם התשובה כאילו פתאום היה לנו רומן אייסי התקשורת האנושית יש כמה חוקים כדי להפוך אותו בונה, ביניהם: הפרק יהיה ברור וישיר. הפרק לשים לב השני אומר או של תקשורת. הפרק לקבל אחריות על מה אני מתקשר. הפרק יודע כי מה הדו ח בהכרח יש השפעה על האחר או עניין של אם הוא חיובי או שלילי. תקשורת אמיתית מתחילה עם עצמנו בכל פעם שמישהו אומר כי השותף שלך.

Tags:

Comments are closed.