תיבת פונקציה מהממים פייסבוק Vs טוויטר מי מבין השניים הוא הכי טוב לעשות

זו שאלה שיש לעשות יזמים רבים, כולל אותי, כי הם מבינים לעשות שיווק עם רשתות חברתיות הוא נכון להיום. טוויטר ופייסבוק. לתת לך את האפשרות, אם אתה יכול לעשות את זה בדרך הנכונה, ההזדמנויות כדי להרחיב את העסק שלך באינטרנט הם רבים כי לשניהם יש חסידים או אוהדים רבים באזור של לעשות עסקים באינטרנט, אז זה מה עדיף מבין השניים? ובכן במאמר זה אני הולך לעשות השוואה קטנה ביניהם לפי הניסיון שלי, אתם יכולים להסכים או לא, השוואה זו לחלק 5 סיבובים, (כאילו דיברת על מאבק בין פייסבוק וטוויטר) אלה 5 סיבובים מורכב: 1.-כל כך פשוט במה להשתמש. 2. הפופולריות. 3. חופש המסחר.

4.-צורות של שיווק. 5.-מספר האנשים שמבקרים בכל רשת חברתית. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . סיבוב 1-אז פשוט במה להשתמש: בעוד שתי רשתות חברתיות הם מאוד קלה לשימוש, אני חייב לתת בסיבוב הזה לטוויטר, כיוון שיש מעט מאוד דברים שאתה יכול לעשות על טוויטר עושה את זה מאוד קל לשימוש, בעוד פייסבוק הוא גם פשוט להשתמש אבל עם הרבה יותר תכונות. המנצח בסיבוב 1-טוויטר סיבוב 2-הפופולריות: בזמן כתיבת מאמר זה, פייסבוק מדורגת מספר 2 של העמודים הפופולריים ביותר בקו ממוקם מתחת גוגל ויוטיוב לעיל, אולם טוויטר היא מדורגת לפי Alexa.com 12. . אפילו לא קרוב המנצח בסיבוב 2 בפייסבוק סביב שיווק 3 חינם: למרות שאתה בהחלט יכול למכור בפייסבוק, טוויטר נותן לך יותר חופש. פייסבוק נעניש אותך אם אתה מזמין המון חברים באותו זמן, ואם אתה גם לשלוח הודעות רבות.טוויטר לא להגביל את האמור לעיל.

המנצח בסיבוב 4 סיבוב 3-טוויטר–צורות של שיווק: הסיבוב הזה בהחלט ייתן לו פייסבוק, משום שהם מכילים הרבה יישומים שבאפשרותך לפרוס לדוגמה בדף המעריצים שיגרום השיווק שלך מראה מקצועי יותר אינטראקציה עם המעריצים שלך אלי אנושי יותר, עם זה אני לא אומר כי טוויטר אין יישומיםברור שאם יש לך אותם טוב מאוד, אבל אישית אני אוהב יותר בפייסבוק. 4 מנצח בסיבוב-פייסבוק עגול 5-מספר אנשים שמבקרים בכל רשת חברתית: ברור יותר אנשים קיים בכל אחת הרשתות החברתיות הללו, זה ייתן לך הזדמנות גדולה עבור לקוחות פוטנציאליים אשר מוסמכים על מה להציע באינטרנט, עושה מחקר קטן מצאתי כי כ- 1.8% של אנשים מחוברים לאינטרנט לבקר טוויטר מדי יום, ואילו 17% בקר פייסבוק מדי יום. אין עוד מה לומר. המנצח הוא… המנצח בסיבוב 5-פייסבוק שאני מקווה שנהנית השוואה קטנה זו, veelo כדרך נחמד עושה השוואה זו, אני נהניתי, מה אם אני יכול. לספר לך שאתה יכול לעשות את שני שיווקי חברתי עם תוצאות, אם אתה יודע ליישם את הטכניקות המתאימות. מה אתם חושבים על הרשתות החברתיות שני הוא יותר טוב?… תשאירו את ההערה שלך.

Tags:

Comments are closed.