"תוכנית שותפים – שאלות ותשובות!"

ההשתתפות בתוכניות שותפות עם עולים חדשים רבים מעלה שאלות רבות, אשר באופן עקרוני לא כל כך קשה לענות. מאמר זה יעזור newbies מנסה להרוויח על ידי השתתפות תוכניות שותפים לענות על שאלות נפוצות. איך לבחור את תוכניות שותפים הטובה ביותר, כיצד לבדוק ועוד. # 1. כיצד אני יכול לבדוק את העבודה הקישור שלי? כדי לבדוק את הקישור שלך הוא עובד או לא, מה שאתה צריך לעשות את הדברים הבאים. עבור חשבון השותפים שלך ורשום את הסטטיסטיקה של מעברים (לא לסגור את החלון). לאחר מכן להסיר את קבצי Cookie במחשב שלך וללכת הקישור שותפים שלך.

כתוצאה מכך, הנתונים הסטטיסטיים של ההמרות שלך צריך עלייה של שלב אחד. האם כך כמה פעמים. אם הסטטיסטיקה הוא גדל, אז הכל עובד בסדר. עכשיו בואו לראות כיצד את סדר הקישור. כדי לעשות זאת אתה צריך שנייה את כתובת הדוא"ל (רוב שותפויות תוכניות אינם מאפשרים ליתן צו למוצר כדי נרשמת בעבר דוא"ל לתוכנית זו.) עבור אחד השירותים דוא"ל בחינם, לפתוח עוד תיבת דואר. לעשות את הצעד שלה שוב שותפים קישור לחץ על הקישור עבור ההליך להזמנת המוצר. הזן את הנתונים הדרושים לצורך הסדר, באמצעות לכך היא תיבת הדואר השנייה שלך, בחר באחת מהשיטות הבאות: תשלום (לא COD) ולהפעיל את הסדר.

לאחר עדכון זה בדף הסטטיסטיקה בעמודה צריך להגדיל את מספר ההזמנות ליחידה. # 2. בחר את תוכניות שותפים הטוב ביותר. בעת בחירת תוכניות שותפים תשלום תשומת לב לכמות מינימלית של נסיגה. אם הסכום הוא פחות מ דמי מכירה אחד, עדיף לא להשתתף בתוכנית הזאת, כי אתה לא תוכל לפדות את אחרי אחד נמכר. ואז כדלקמן לבדוק אם כל השיטות המוצע של תשלום עבור טובין קשור לתוכנית שותפים. לא אחת קורה כי אחד או שניים דרכים להתחבר לתוכנית זו, והשני לא. כתוצאה מכך, לא תקבל עמלות שלהם אם מישהו יעשה הזמנה לא מחובר דרך. צ'קים להקל. לכו לבצע הזמנה של המוצר המוצע בתוכנית שותפים. אם תבחר שיטת תשלום, עבור RBK.money למשל אתה מקבל את העמוד, אשר מציעה עצמה להעביר חשבונות אלה, דמי מכירה כזה לא יכלול. # 3. בקש מחבר לקנות מוצר דרך הקישור שלי, הוועדה לא נספר. למה? זה זה יכול להיות בשל העובדה כי לחיצה על הקישור לחבר שלך לא בסדר, כמו גם את תוכנית השותפים עובדת עם עוגיות, ייתכן הקובץ נמחק מהמחשב כאשר היה שוב הרכישה, הוועדה אינה הבקיע. יש גם סיבה נוספת. החבר שלך פשוט לקח וזנב שותף נימול. למה הוא צריך לשאול אותו. משתמשים רבים רוצים להיות דומים, להסביר שזה לא הרצון לעזור, אז מי להרוויח. לצאת מהמצב הזה יכול להיות קל. אם יש לך אתר אינטרנט, יש תוכניות שונות רבות להסוות את הקישורים הללו. מצא את תוכניות אלה לא עושים הרבה עבודה, אתה פשוט להגדיר את מנוע החיפוש את הביטוי "איך להסתיר את הקישור שותפים." התוצאה. בחר את תוכנית השותפים הטובה ביותר. ידי השתתפות אותם, אתה יכול להרוויח כסף טוב, אבל הרבה כסף באינטרנט אתה יכול להרוויח פשוט עושה e-commerce. אם רוצה ללמוד את היסודות של המסחר האלקטרוני ולבנות עסק רווחי שלך, אז אתה RUCOMMERS פורטל לעזור לך.

Tags:

Comments are closed.