שלבים ביצירת חברה

דרך מאמר זה הבאתי מדריך קצר על שלבי שלה קישורי אינטרנט המציג לסייע בכל שלב של מי יש תמיד חלם שיש הגדול שלו, אבל אין לו מושג היכן להתחיל. ובכן, ראשית אני רוצה לספר לך כי זה סיפוק רב מאוד, מרגישים אתה הבעלים של הזמן שלך לא הוזן ערך למה אני esforzare כי מאמר זה הוא כי אתה הדחף לכיוון להגשים את החלום. לאחר מכן את השלבים ביצירת חברה: 1-מוטיבציה: בשלב זה מלא סיבות לחשוב על יצירת החברה שלך בשלב זה מומלץ לקרוא הם מאפשרים לך לקבל השראה, להרגיש בטוח כי אם אחרים אתה יכול גם אתה יכול, אתה צריך על החיים שלך וכן בהווה חושב שאתה יכול להיות בעמדה טובה יותר. אתה יכול לקרוא כמה סיפורי הצלחה בקישור הבא:. 2 – דור לה: ברגע שתרגישו לגמרי מחויבת מתחייב רכשת מספיק נחישות להילחם עד הסוף על-ידי לרדוף אחרי החלום שלך, אתה צריך לקחת לשלב הבא, כלומר החברה שלך להיות. זה שלב חשוב ביותר שעליך זכור הוא מושג מושלמת אם אתה מצפה למצוא רעיון מושלם לך רק להיות בזבוז זמן יקר. דבר אחד, אתם יכולים לקרוא, זה עשוי להיות השראה כך לפתח את הרעיון שלך, אני ממליץ על הקישורים הבאים בהתזמורת הסימפונית של לונדון תוכלו למצוא כמה רעיונות עסקיים לקרוא, לקבל את שלך: 3 – לפתח: לאחר ברור שלך רעיון עסקי עליך dalre ניתוח עמוק מתחיל לפתח תוכנית משלך עסקים, זה יהיה שלך מכתב למשקיעים, בנקים, קרנות מימון, וכו '.

באותה מידה אתה נותן מושג ברור איך הוא יהיה העסק שלך. טעות יזמים רבים commit, עליך להימנע תכנון מדי, לפעול בהקדם, תוכנית עסקית שלך אינו אסי החשוב ביותר אשר לא אתה מבלה אתה כל כך הרבה זמן כדי להיות מטופלים ולא מתכנן להקדיש כדי לפתח תוכנית שלך. בקישור הבא תוכלו למצוא מידע טוב ומשאבים אשר יהיה של השירות הגדול בשלב זה: 4 – לקבל משאבים: כבר עם תוכנית עסקית שלך שבה שהגדרת בדיוק מה שאתה צריך עבור העסק שלך, עדיין לקבל את אותם אלמנטים אתה להתחיל, משרטט על כל מקורות ככל שאתה יכול, חברים, בנקים, משפחה, חסכון, קרנות מימון וכדומה, הם קבועים לא לוותר, תראה כי מאמץ יהיה לך הכל מוכן. המלצה הכהן בשלב זה היא כי אתה הולך אחר תומך ישויות הקיימים במדינתך ואת averigues על-ידי הדרישות כדי לגשת את financiemiento. 5. ללדת עסקים: בשלב זה הוא ביותר והכי חשוב, מה שאני מכנה אנדי פריירה "מרעיון למציאות הקשה", עליך להסיר את כל התשוקה שלך על-ידי התחייבות, להקדיש את כל המאמצים שלך לחברה שלך, תגלה כי לא הכל יוצא כמו אותו משחק, כך עליך להיות נחוש מספיק לא נכנע. בשלב זה אתה תשכח להודיע לך גם על הרשיונות שיש לך פאר העסק שלך היא חוקית, גם לברר אודות היתרונות משפטית המוענקת על-ידי המדינה שלך להקמת מפעלים.

6. להשיג צמיחה עסקית שלך: ברגע שיש לך החברה שלך תגלה כדי להזין את הנתיב להצלחה שעלינו הרבה יותר ממה אתה מנצח, לכן חייב להיות קבוע תמיד לנסות לתת צעד אחד קדימה, להשיג את מה שאני מכנה "צמיחה כלכלית בת-קיימא", זה אומר אתה חייב למצוא את הדרך כי ההכנסה שלך להגדיל בהתמדה, להגיע ללקוחות חדשים, להגדיל את המכירות שלך וכל אשר מאפשרים להגדיל את ההכנסה שלך. לקחת לך שנים כדי לחזק את העסק שלך כדי להפוך אותו aostenible, אבל תאמין לי אין שום דבר יותר. כפי שאתה יכול לתת לך כמה יש הרבה מה לעשות, אולי כבר אתה צריך מתקדמים בשלבים מסוימים אך כך גם המאבק חייב להיות קבוע, אם לא שהתחלת עדיין כי אני לומר כי זהו emjor הרגע להתחיל, ישנן הזדמנויות רבות מחכה לך. ההמלצה הסופית שלי היא כדי לא לאבד את הקרב ללא צורך נלחם. חוויאר דיאז

Tags:

Comments are closed.