שיקום צלם אלוהים בחיינו

באלוהים גבר שוב משולב. צלם אלוהים שבאדם, מעוות, פגום, מקוטעת. במילותיו של קאלווינו Juan, אותו יש כבר נורא מעוותים. תמונה זו לא היה לגמרי כבתה, הרס, אך נפגמה. לעניות דעתי טבע תעשיות פרמצבטיות יכול לקבוע . כמו טי בי Maston אומר, הוא שעדיין גבר מספיק הדימוי של אלוהים כדי לשרת אותך אנטנה של הנשמה, כמו התודעה של גן עדן איבד את פוטנציאל ידידות עם אלוהים, שהאדם החוטא אפילו שומר, בנוחות מסביר הדאגה הנצחית של האדם על ידי הנצחי (נטוי הן שלי). התנ ך אומר כי אלוהים יש את הנצח לתוך הלב של האדם, מה שהופך את האיש הזה מיועד באופן אינסטינקטיבי למציאות רוחנית, כדי נשגב, אלוהים בעצמו. עם זאת, בן אדם למרות הוא כמהה.

אלוהים, אתה לא יודע איך למצוא אותך, לכן הכרחי עבור אלוהים ליטול את היוזמה לצאת לפגוש. . זה היה מה שאלוהים עשה עם הגלגול של עצמה בטבע האנושי, באמצעות ישוע המשיח, האלוהים היחידי בנו של אלוהים. צלם אלוהים באדם יחיד משוחזר כאשר הגבר שפתוח לאלוהים, התמונה המדויקת של אלוהים מצורף אליו דרך המשיח, אשר הוא הדימוי של אלוהים בלתי נראה. המשיח ומאחד משלב מה הופרד. ישוע המשיח הוא בהחלט הנורמה והמטרה לכיוון אשר דיוס מוביל את ילדיהם.

זה המודל שבו אלוהים משתמש כדי לשקם את תדמיתה בתוכנו. עד כולם לבוא את האחדות של האמונה ושל הידע של בן האלוהים, מושלמת, מידת מעמדו של מלוא של המשיח (אל האפסיים – ספר תנ ך) גבר. Ÿcomo יקרה את השיקום? האלוהים בישוע המשיח הוא לא רק על תקן או מודל המשתמשת אלוהים כדי מחודשת. אלינו, אבל שאלוהים עצמו בדמותו של רוח הקודש, הוא הכוח מאפשר לשחזור רוחנית. אלוהים עצמו הוא גם לחיים הרוחניים וגם הפרשה כדי להגיע בתקן זה. רוח הקודש היא הוראה של אלוהים מחדש בדמותו של ישוע המשיח. אלוהים אותנו סיפק רוח הקודש כך שהתנהגתי כמקור כוח וחיים בתהליך שממציא מחדש את עצמנו כדי המשיח-דמיון. לכן כולנו מחפשים עם הפנים פתוח בהביטו כמו במראה תהילת האל, אנחנו משתנים גלורי גלורי בהתמונה, כמו על ידי הרוח של אלוהים (הראשונה אל הקורינתיים – התנ ך ספר). תהליך זה הוא אישי ולא דורש השתתפות ושיתוף שלנו, להיות גמיש לפעולה של רוח הקודש, הנותרים בקשר שיצרתי איתו. זה חיוני, כי כאשר דיוס בנינו לתוך שלו דמיון, לא שמר על מרחק ושלח לנו מדריך בנייה כך נוכל לבנות מחדש את עצמנו. הפרשה של אלוהים כדי להפוך את עצמנו. זה מאוד אישי: הוא נותן את עצמו אלינו. רוח הקודש באה ומבצע באופן אישי את הנס; אבל אתה צריך שיתוף פעולה וציות שלנו. אנחנו ולכן חייב להשקיע זמן בפיתוח קומונה אינטימי ודינמית עם רוח הקודש, כך יכולה לעשות את העבודה שלו.

Tags:

Comments are closed.