קסקו עם זיכיון-זה יתרון לבעלי רכב?

קסקו ביטוח עם השתתפות עצמית כבר avktivno מוצע על ידי חברות הביטוח. ההשתתפות העצמית היא החלק של הנזקים אשר המבוטח לא ישלם על ידי חברת הביטוח. בוא לשחק podrazdeljajutmja ללא תנאים. עם זאת, מנוע ביטוח בעיקרון יחול הזכיינית ללא תנאים, דהיינו אם כל זיכיון מקרות מקרה הביטוח יפעל. היתרון העיקרי של קסקו ביטוח עם השתתפות עצמית הוא הפחתת העלות מדיניות, על ידי סכום העולה על הוצאה מוכרת. הירידה מגיע זיכיון מספר 2 או יותר. במיוחד ירידה זו באופן ניכר בעת חישוב העלות של המדיניות לגבי avtovledel'cev צעיר עם מעט ניסיון נהיגה.

מתי ונגרם נזק שלא יעלה על הזכיינית, הנהג לא ללכת לחברת הביטוח, ולתקן את הרכב על חשבונו, תוך שמירה על הלקוח 'חברת' זמן ומצב. מתי תאונת נזק העולה על מידת ההשתתפות העצמית, הנהג יהיו שתי אפשרויות לתיקון הבעיה: לקבל כסף עבור תיקונים, מינוס היקף ההשתתפות העצמית או לשלם במזומן את עלות ההשתתפות העצמית של חברת הביטוח ולקבל הפניה לבית תיקונים, אשר יבוצעו על חשבון כבר מלא המבוטחים kmpanii. כמובן, כאשר פגע כמות התאונות 2 – 3 פעמים בשנה-לדבר על ביטוח חיסכון עם השתתפות עצמית כבר. At באותו הזמן, וזה כבר ממצאים עם הזכיינית מבוטח מכוניות, הרבה פחות popodajut ב תאונה קלה. אנו יכולים להניח כי זיכיון מלמד ברכב כדי לנהל טוב יותר את מכוניות.

ללא ספק, הם מעוניינים כזה ביטוח עם השתתפות עצמית ואת חברת הביטוח. במקרים כאלה, ירידות חברת הביטוח ההתנחלות אובדן עבודה הם נחתכים הפסדים קטנים, עיבוד התשלומים, אשר העלויות הנדרשים הגדול דומה עם גודל האובדן. לוקחים לעיל, אין מסקנה ברורה יכול להיות ביטוח קסקו נמשך עם frashizoj יש יתרון המבטחים וגם בעלי המכוניות, במיוחד עבור נהגים מנוסים, מוכן lihachestvu. אבל להשאיר את הפלט הסופי לבעלי רכב. הם נמצאים תמיד לפני תוכל ביטוח רכב, כדאי להשוות את העלות של פוליסת ביטוח עם השתתפות עצמית ובלי סיבה.

Tags:

Comments are closed.