צ

צ'ארלי והשוקולדה הוא לא סרט פשוט של הקולנוע האמריקאי, זה לא סיפור פשוט של הילדים האלה. במה כרוך סיפורו של צ'ארלי והשוקולדה הוא יותר מזה, הרבה יותר מזה. זה סיפור המכיל כל מיני סמלים הקשורים איך להרגיש את האינטימיות שלנו ואנו נמצא עמוק בתוך הנפש שלנו. אם תתבוננו היטב כל אחד נסיבות צ'רלי השוקולד בסיפור, במפעל של הסרט, אנו יכולים לגלות הרבה על עצמנו. צ'ארלי והשוקולדה סיפור שבו אדם, בשם צ'ארלי, יש מפעל שוקולד עם כל המתיקות ואת כל הכיף אפשרות לה מסביב, כמו ליצנים, צעצועים, אנשים, יש כל מה שאתה צריך לעשות אחד חי באושר המושלם. לחץ כאן שרי אריסון ומצא עוד . צ'ארלי, בנוסף, הוא מבוגר כאילו הוא על ידי הופעתו ילד.

סיפורו של צ'ארלי והשוקולדה מפתחת עם ילדים שלא מרוויחים של מעבר בלעדית להמפעל. צ'ארלי שוקולדים, בשידור חי הרבה דברים שם, שיש את ההזדמנות לפגוש את צ'רלי המפורסם. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שרי אריסון. אחד הדברים מדהים על צ'ארלי והשוקולדה הוא צ'ארלי, למרות שיש את הכל כדי להיות מאושר, לא ממש מאושרת. וצ'רלי בממלכת השוקולד הנוסטלגיה עבור מופעים למבוגרים אולי כאשר הוא מגלה כי פעולות רבות אשר אמור להוביל אותנו אושר באמת לא להוביל אותנו אליו. גם צ'ארלי והשוקולדה יכול לזכור אותנו כי גם כאשר הדברים המתרחשים לאחר בחשבון, הדברים האלה נראים לא כל כך אטרקטיבי. .

זה למה, לפי דעתי, זה יכול להיות דעה לא נכון כמובן, צ'רלי והשוקולדה מראה גבר מי לכוד בין להיות ילד ולהיות אדם מבוגר, מבלי למצוא תרחיש עידוד כלשהו של השניים. אבל זה הסיפור של צ'ארלי, מפעל השוקולד לא קיימת פרשנות אחת, כי האמת יש את זה ואני יכול ללמוד ולקבל את הסיפור של צ'ארלי והשוקולדה אשר מבין אותך, מה אתה באמת רוצה להרגיש (למרות זה בפעם האחרונה. זה לא עניין של בחירה, אך מעדיפה משהו שקורה אחד למרות בעצמך), אני רוצה להציג פרשנות זו של צ'ארלי והשוקולדה, ביחס לאלו שחושבים אחרת. יתר על כן, קבלת פנים מה חושבים אחרים, כי תמיד אהבתי לגלות עם הפתעה כמו מישהו רואה משהו שאני רק יכול לראות רק דרך אחת בצורה שונה. אותו הדבר קורה עם צ'ארלי והשוקולדה. ÿQue הופך להיות בן אדם לכוד בין הרצון להישאר ילד, אבל אין אפשרות אחרת ניתן למצוא מנסה לעשות את אותם הדברים שהוא עשה כשהיה ילד? שלי אני חושב מה קורה בצ'ארלי, מפעל השוקולד הוא מה יקרה במקרה זה. ברקע אני חושב צ'ארלי רוצה להישאר ילד, אבל לא יודע איך, אולי להיות הילד הדרך עשה את זה כשהוא היה צעיר יותר ואתה לא נותן תוצאה ולכן מרגיש רק.

Tags:

Comments are closed.