צ

הנושא אקטואלי מאוד באירופה היא בנייה של אנרגיה נמוכה נכסים. עלות שירות ושירותים עבור שירות תיקון ותחזוקה כל הזמן הועלה ונדון בצ'כיה. חברות בנייה עוסקת בפיתוח פעיל על מתן חומרים מתקדמים לבניית אנרגיה נמוכה תכונות מאז להציע ה -80 המוקדמות בנייה של בתים ודירות, צריכת האנרגיה אשר רק 30% מהצריכה של ממדים זהים נפח הנדל"ן. שוק הנדל"ן הצ'כי לא מפגרת אחרי בהיבט זה, ויש מספר חברות מציע זה סוג של שירות בצ'כיה. נדל"ן בצ'כיה בתחילת 2009 תקופה של קיפאון במחירי הדיור חדשים בתים נוספים שכורה בשוק. הסיבה לכך היתה כלכלית בעולם משבר.

הנדל"ן הצ'כי אמיתי, בנוי נמוכה של חיסכון באנרגיה חומרים, כמובן, לא לעקוף את ירידת המחירים בשוק הנדל"ן ברחבי צ'כיה האמיתי. אדם פשוט ברחוב היה רעיון רע על אנרגיה נמוכה הכותרת הנדל"ן אנשים חושבים שזה נדל"ן נבנתה מדרגה שנייה באיכות נמוכה החומרים ומכאן שמו, ואת ערך הנכסים נמוכה יותר. לחץ כאן טבע תעשיות ומצא עוד . זוהי הנחה שגויה מיסודה. אנרגיה נמוכה נכסים בצ'כיה כמו בעניינים אחרים, כל מדינה אחרת באירופה בנוי של חומרי בניין ההייטק וידידותי לסביבה. עלות הנדל"ן בצ'כיה על אנרגיה נמוכה אובייקטים בדרך כלל עולה על עלות הנדל"ן קונבנציונאלי ב 10-15% תלוי אם היא מציעה חברת הבנייה. ואכן, אנרגיה נמוכה נכסים בצ'כיה מספיקה עצמי עצמית לקיום מתקן שמשתמש בשירותיה של שירות חיצוני רק מים קרים, וגם אז רק אם האתר עצמו לא נמצא במים עמוקים ואין הזדמנויות קידוח ושימוש המים שלה. מקור חיצוני של חשמל נדרשת גם כערובה, אבל רק אם סוללות חשמליות פרטיים הממוקמים על הגג של אובייקט אינו להתמודד עם צריכת החשמל.

כן, הבנתם נכון, שכאשר בונה בית עבור טכנולוגיית החלל והתקנת פאנלים סולאריים חשמלי, אשר מאפשרים לך להזין את האובייקט כולו נכס חשמל. בנייה הטכנולוגיה וחוסר המפרקים בקירות מותר 98% כדי לשמור על החום בבית תועלת ישירה חימום כמעט שום מרחב זה המקומי. מערכת פנימית להבטיח הנכס מאפשר לך להתאים הלחות והטמפרטורה בחדר. בבית יש חימום תת רצפתי מותקן, אשר קשורות ישירות למערכת המסירה לבית והטמפרטורה היא החיוג באופן אוטומטי. גז וציוד גז רכוש אנרגיה נמוכה אמיתי בצ'כיה לא רגילים, שכן היא מגדילה את העלות של שירותים ותוכנות. מערכת פנימית של דודי חשמל, בדרך כלל על כל נכס הרצפה מוגדר אם הדוד מים נפרד מבארות פרטית המצטבר מותקן קיבולת לחימום ושימוש הסתפקות עצמית vody.Imenno כל אובייקט עצמי מתן נדל"ן הופכת אותו לאטרקטיבי יותר עבור קניות ומגורים. כלכלה הנזילות של כאלה רכישות הנדל"ן בצ'כיה היא פשוטה. העלות הראשונית של עלות גדל למ"ר לקנות בית לעומת הנדל"ן קונבנציונאלי משתלמת עבור 8-10 חודשים של מגורים. נזילות של דיור בשוק הנדל"ן הצ'כי האמיתי בשוק הנדל"ן האירופי הוא גדול מאוד וגדל. במלחמת העולם המשבר הכלכלי, הנושא הזה נדון וזה הופך מאוד חשוב. אכן, התלות במקורות אנרגיה חיצוניים באמצעות אנרגיה נמוכה דיור טיפות למינימום. כל הבנייה הגדולות של הרפובליקה הצ'כית, וכמובן לצרכנים שלהם להבין את העתיד של שוק הנדל"ן בצ'כיה ובאירופה לבניית חסכוני הדיור, איכות הסביבה.

Tags:

Comments are closed.