עצות שימושיות עבור קנייה ומכירה של הבית שלך

עצות שימושיות עבור קנייה ומכירה של הבית שלך. רכישה או מכירה של בית הוא, נקודת המבט פיננסיים, אישי ומשפחתי, החלטה חשובה מאוד, כך הוא צריך לברר בקפידה. עצות אלה מציינות היכן ועם מי מייעץ לך כדי לקבל החלטות משכילות רכישה או מכירה של הבית שלך. כיצד לקנות את הבית שלך. ראשית, יהיה עליך לשקול איזה סוג של הבית אתה רוצה לרכוש, תקציב משוער אשר יכול להיות הפוך, המקום בו אתה מעוניין לגור. בדרך כלל רכישת ממומנת באמצעות הלוואת משכנתא כי יכסה כ- 80% של הערך אומדן של הבית. השאר, כתבים והוצאות מס נוסף, חייב להיות זמינות במזומן.

אם אתה צריך למכור את הבית הנוכחי שלך כדי לקנות אחד חדש, יש דרכים לקבל הלוואה של 100% של הערך של הבית החדש, אשר יאפשר לך למכור את הבית הישן שלך עם שקט ומדודים, במחיר הטוב ביותר. איך למצוא את הבית שלך. ישנן מספר דרכים כדי לחפש את הבית שלך. אם יש לך זמן רב הזמן ומוכנים לקבל את הבעיות כרוך במשא ומתן בין אנשים פרטיים, ניתן לטייל באיזור שבו אתה רוצה לחיות, להתבונן הפוסטרים של e חזיתות ליידע את השכונה או ללכת הסעיפים נדל ן של עיתונים או מגזינים. אבל המעשיים ביותר כדי לעבור אל סוכנות הנדל ן של יוקרה מוכר, התמודדות עם אנשי מקצוע.

צורה זו של חיפוש הוא יותר מהיר ונוח ומעל הכל, בטוחה יותר, משום הסוכנות נודיע לך ימליץ לך על כל ההיבטים, איכויות, מאפיינים או חולשות בעלי בתים להציע, על פי התכונות שאתה מחפש, יעשה את כל ההליכים לקנות, למכור, משכנתא עד מתן הסופי של המעשה. בדרך כלל, אתה לא תשלם דבר עבור שירותים אלה. כל ההוצאות מובל על ידי הסוכנות עד שתמצא מה שאתה רוצה. במקרה של רכישה, יהיה המוכר דיור מי ישלם את דמי הסוכנות. איך למכור את בית. ישנן שתי דרכים כדי למכור את הבית שלך: לכוון את המשא ומתן בין אנשים פרטיים או דרך של מתרגלי סוכנות נדל ן. מכירות ישירות בין אנשים היא דרך עדיין קיימת בחלקים מסוימים של ספרד בתור זיכרונות של המערכת הישנה של הטיפול. בדרך זו למרות שזה אולי נראה כנראה יעיל וזול יותר הוא מקור אי הנוחות, בעיות, אובדן של הפתעות של הרגע האחרון וזמן ולא פחות נעשה יותר ויותר שכן היא מגבירה את רמת התרבות של האזור. את שאר אירופה וארה.UU., כמעט אינו קיים. וללכת להסתמך על נדל ן מקצועית, היא, ללא ספק, הדרך מומלץ וחכם ביותר. אף על פי כן הוא מאוד חשוב לדעת כיצד לבחור סוכנות כי אחד לא הולך לתת אמון. כמו כל הפעילויות, יש טוב ואנשי מקצוע רע. אולי, חוויה שלילית של העבר, עושה אמון המגזר כולו, אך כדאי לוותר, צריך פשוט של הקפידו לברר, לשאול, לדבר, המאשר את כל הפרטים עד שתמצא את הסוכנות זה נותן לך את הביטחון ואת צרכי ביטחון. חשוב מאוד לבצע את העצות הבאות: 1. -לא עושים סידורים בטלפון או במקומות לא מתאימות. 2. -אל תסתמך רק על מילים. הכל מה הם הציעו ותנאים מוסכם אמור להיאסף במסמך בכתב, חתומה, אשר ימנע בלבול ואי הבנות. 3. -האם יש לא שבנפשו בדרישה בהירות מקסימלית במסמך לא ולבקש עותק עבורך. 4. -דרישה להיות מושכלת של מאמצים כדי למכור את הבית שלו. פעם הגיע להסכמה, באפשרותך לספק לסוכנות את המידע המחייב אותו, בעיקר המסמכים הבאים:-צילום של כתבים או מסמך הרישום. -קבלת האישור cadastral אי ההזמנה. חיובים, משכנתאות. -ציורים, תמונות או כל תיעוד המוכיחים שימושי למכירה. מקור:

Tags:

Comments are closed.