עד שלא טאטי

אני לא למה אתה מתכוון – טאטי אמר בלי להרים את העיניים של הטבלה. . תסתכל עליי – סבע אמר בטון תקיף להסתכל לי בעיניים. ותגידי לי שאין שום דבר בחיים הפרטיים שלך זה לא מייסר אותך ומונע ממנו להיות שמח. לעשות את זה ולא יאמין. .

אבל אני לא אעשה את זה בזמן ממשיך להגיב הפעם שלמנוע את המבט- טאטי נותרה ללא מענה או להרים את הכרטיסיה. סבע קם מן השולחן ואמר בקול רציני מאוד: – עד שלא טאטי – עמד לעזוב. -סבע מחכה. בבקשה – אמר עותר טאטי – אין תהלוכות טה. והוא התחיל לבכות inconsolably. סבסטיאן חזר לשבת, אבל הפעם זה לצד זה. קרה הידיים בכתפיים ואמרה להרים את הסנטר שלה עם היד השנייה עם הרבה רוך למשהו חשוב מאוד אתה רודף, אף פעם לא רצית לספר את זה לאף אחד. ככל הנראה החבר הכי טוב שלך או אמא שלך אני טועה? הוא אמר -.

לא – טאטי בין יבבות בך. לא. . אז אני שואל אותך בנימוס אותי. פתח את ליבך – עותר סבע אמר יכול אולי לעזור. אני אוהב את החברות שלך ושל אימא שלך, אני גם מאמין כי אתה מאוהב ממני. . קראתי את זה בעיניים שלך אני מצטער על שפתייך. אז היום ניסיתי לדבר איתך. לענייננו, טבע הוא הכתובת בשבילך. על הרגשות שלי. אז לך לך idependant, מספר לי על שלך. במקום זה זרקתי את חייך. מבלי לתת לי סיכוי. אל תעשי זאת שוב עכשיו. היית לך. באת לחפש אותי. בחלק התחתון של הלב שלך, אתה יודע כי אני אומר את האמת. ולקבל את זה, אבל אתה מסרב לומר בפתיחות כזו בגלל משהו יש לך לכוד בתוך אפל, כי אתה יכול לא תעזוב-. טאטי עדיין בוכה ללא הפסקה. עם יד אחת היה חזק של סבע עם כוח והשני כדי קיפולים בשמלת בעצבנות. . לא להיות איפה להתחיל – הוא אמר בין יבבות טאטי. . זה מתחיל ייבוש לך דמעות, הצלצול אף אמר בצחוק סבע תוך לאמץ אותו. -.

Tags:

Comments are closed.