סן לוראנזו

ברמודה, בחו ל, הטריטוריה הבריטית מערב האוקיינוס האטלנטי. למרות יותר בצפון, ברמודה נותן לנו כל מה אנו מצפים של אי באיים הקריביים: בניינים שקבועים יפים, חופים יפים ונופים של אקלים יוצאי דופן. זה חלק של ארכיפלג של אותו שם, עם 150 האיים של הרי הגעש מכוסה אלמוגים, שוניות מתחת למים ולגונות אלמוג. המילטון, בירתה, הוא עיר אטרקטיבית, נמל עיקרי של האיים ומרכז הקניות הגדול ביותר. סוף סוף, מקום יפה זה משולש ברמודה ייעלמו.

וויטסנדייז, קווינסלנד, אוסטרליה, האוקיינוס טריטוריה. איירלי ביץ ', המרכזי של האיים חג השבועות הנוצרי, ומאוד לפקוד התרמילאים, הוא המקום האידיאלי שממנו לגלות את גבולות שונית המחסום הגדולה ואת הפארק הלאומי קווינסלנד. אחת הדרכים הטובות ביותר לדעת את זה היא על ידי סירה, ביקור בכל איי שבעים וארבע שלה, הכי נטוש, אשר החולות הלבנים להתבלט מול הכחול של הים. הזמנת הטיסה לאוסטרליה בקרוב כך תצאו לחופשה זולה יותר. האיים של la מגדלנה, קוויבק, קנדה, Atl. צפון-מערב.

ארכיפלאג מקסים הממוקם ב מפרץ של San Lorenzo. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע . אנו רואים קהילות של חותמות לשכב על שובל של קרח חצץ מעבר לחוף. אוכלוסיית האיים הוא quadruples בקיץ, נמשך על ידי חופים גדולים שלה, אווירה נעימה ופירות ים האגדי שלה. למעשה, תעשיית העיקרי, מלבד תיירות, הוא דייג זה יהיה חבל כי אתה marchases בלי לנסות אחד לובסטרים המפואר שלהם. טריטוריית איי קוק, ניו זילנד, דרום האוקיינוס השקט. ארכיפלאג של קטן 15 האיים ממוקמת בין הוואי ו ניו זילנד. האי הגדול ביותר, Raratonga (עיר הבירה) מעורבים יער טרופי, הרים, חופים, נופים גלויה. זה גם שווה לחקור אחר אטולים ולאיים כגון Aitutaki, Eatiu, Mau'ke, Mitiaro, איפה אנחנו תוכלו לטעום את החיים המסורתיים של פולינזיה. Sipadan, מלזיה והאי ים סין. האי של יערות טרופיים מעוגנים בין הים קנסים של סלבס הקברים של הפיליפינים, נחשב לאחד המקומות צלילה החשוב ביותר בעולם. בין היתר, ניתן לראות קבוצות של צבים, כרישי פטיש, ועם שפע מרשים שוניות האלמוגים. Sipadan שומר שלה שוניות טרופיים כמו לפני חמישים שנה, ובתקווה כדי להמשיך כך. איסלה טורטוגה, תאילנד, ים סין, תאילנד היא מדינה הכי נצפות על ידי הספרדים. שם תוכלו לבקר באי טורטוגה, שם על ידי המתיישבים הראשונים שלה (Koh Tao בתאילנדית) כדי לראות צורת האי דומה צב. טבעי הרבייה של צבי־הים הירוקים, hawksbills, אזור חשוב של צלילה להיות האתר השני בעולם שבו אתם מקבלים יותר רישיונות צלילה.

Tags:

Comments are closed.