סימפטומים הסימפטומים הרפס של הרפס

הרפס היא וירוס יכול להתפשט מאדם לאדם באמצעות מגע העור עם העור. זה עשוי להופיע בחלקים שונים של הגוף, בדרך כלל זה בא לידי ביטוי התפרצות מקבץ של שלפוחיות. גם אם ישנם אנשים להראות קלה מאוד או סימפטומים. בוא נראה מה הם הסימפטומים של הרפס HSV1, HSV2 הרפס, שלבקת חוגרת. כאשר השלפוחיות מופיעות שתתחיל להרגיש עקצוץ, גרד החלקים שבו כבר שסבלת התפרצויות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. נגעים של הרפס HSV1, HSV2 הרפס זוסטר יכול להימשך בין 10 ל 21 יום להיעלם לגמרי. הרפס של הפה או HSV1, עם הופעת חום החניכיים אדמומיות ונפוח עשויים להופיע כמה גוונים של לבן על הלשון. לתסמינים של חום, אתה יכול לחוות כאבי שרירים, חולשה של דמויי שפעת.

הסימפטומים משתנים אלה לסמוך על יכולת זו האורגניזם של האדם כדי להשיב הוירוס. תסמינים אחרים הם:) הפצעים עלולה להופיע על הפינות של השפתיים, גם בחלק האחורי של הגרון. דלקת בלוטת בצוואר. (א) בזמן השיבה של הווירוס, ייתכן שתיתקל קהות סביב הפה, מאוד עייף. (ב) דיכאון, עצבנות, תסכול. הסימפטומים עשויים להימשך בין 2 ל 3 שבועות. (ג) כאשר אתה חווה לחץ או מתח ההתפרצויות תכופות, כאשר אתם סובלים גם שינויים הורמונליים כמו בתחילת המחזור החודשי, או אפילו אם אתה כבר חילוץ שן, הווירוס הוא נוטה להתרחש.

הסימפטומים של הרפס גניטלי או HSV2: דומה מאוד ל HSV1, הנגיף הגורם חום, כאב ראש, חולשה, תחושת שפעת, כאבים במפשעה, גירוד, עקצוץ באזור הנגוע, וזה כמובן מחסניות, הגברים באזור של הפין, השלפוחיות הנשים מופיעות סביב הנרתיק או אפילו בתוך בצוואר הרחם, במהלך השנה בשני המקריםלא נדיר כי השלפוחיות להתפתח הירכיים והישבן. בנוסף ייתכנו כאבים וצריבה מתן שתן או מפרישות ריר צלול מעט צהבהב של, מפני וירוסים כדי להתבטא יכולים לתקוף תאים של הרחם ושל השופכה. התפרצויות יכול לסמוך על כל משרד, חלקם עלולים לחוות התפרצויות פחות מאחרים. וירוס מופיע תמיד באזורים שבהם יש לחות כגון בפה ואת אברי המין מאז הווירוס HSV, הולך יותר ריריות אזורים כאלה. אם את סובלת מכל סוג של הרפס להתחיל את הטיפול שלך עכשיו ולהמשיך לא וירוסים convirtiendote העבד שלו. למידע נוסף בקרו באתר.

Tags:

Comments are closed.