נטשה

נטשה הרגיש עצוב כי הוא אהב הרבה קבלת סבע בביתך. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שרי אריסון. אהבתי גם את בתה, לשמוע אותו מדבר על ביולוגיה, להגיב על כל הדברים המתרחשים בעולם. אני נהנה איתו ארוחת ערב שיתוף הרבה בעבר, אבל מאידך גיסא הפיק אותו קצת הקלה בגלל החשש כי מערכת היחסים הפך יציב, היה מדאיג מאוד בשבילה. . אני מקווה כי רות הוא כועס לא איתנו -. הוא אמר נטשה בבקשה מנסה להסביר כי לולאה שלנו הייתה ביחסים טובים וכי הוא פשוט החלטה ביניכם של השתתפות לא נגמר.

זכור גם שאתה יכול לבוא לעיתים קרובות רוצה לבקר אותי ואת בעלי. זה יהיה ישמח לארגן פגישה יום אחד שטאטי הוא לא בבית. הדבר היחיד. כי אני יכול רק להציע לך מזון קפוא- -נטשה תודה – אמר בעצב רב סבע הוא גם זה התקבלו במשפחה הזו. .

ביליתי זמן מאוד נעים שיתוף רעיונות ודעות איתך… אני באמת הולך להרגיש את ההפרדה הזאת, אבל התחיל שני-. סבע הוסרו במהירות. הוא היה לא נוח במצב הזה. הוא התחרט לאחר שאמרתי את טאטי היא היה מתאהב בה. הוא מעולם לא דמיינתי את התגובה שלו. מתי הוא אמר את אמא שלו מה קרה, רות גם היה שמח מזה זמן רב כי היחסים הסתיימה. כמו נטשה, הרעיון לא אהבתי את זה בכלל כי גם להתאהב וגם רוצה להקים משפחה . היא הייתה אדם מאמין וידעתי כי נטשה ומשפחתו גם היו, היה בעיה יש להתמודד בדת כדי criarían את ילדיהם. עם זאת, שכן אין תגובה על הבן שלו הוא פשוט ניסה למצוא מילות הנחמה, כי משהו שומם הרגיש את זה. זמן טאטי יצא עם אנשים שונים כפי שהיה המנהג שלו, עם המטרה הבלעדית של נהנים ואני עורכים פגישה מיניות. התגלה כי בניגוד לרצונם, אף אחד לא יצא, הם גירית אותו נמוך יותר תשוקה מינית וכי אלא להיפך, היו הפקת כמה דחייה לא הבנתי. סבסטיאן היה במסדרונות האוניברסיטה, לעומת זאת הרגשתי כי לבו האיץ וכי כל ההורמונים שלהם, כמו שהיא תמיד התייחס שלה תחושה של תשוקה מינית, הכניסו פעילות והרגשתי אותם מבעבעים בהתרגשות.

Tags:

Comments are closed.