נופש איביזה ובדיסקוטקים

הדבר הראשון בדרך כלל לבוא דעתך כאשר אחד מדבר אתה deson מועדוני לילה, אלכוהול וסקס. למרבה הצער, איביזה רכשה תמונה מוטה מדי מה שהופך כי משפחות רבות לחשוב פעמיים לפני שהם בוחרים איביזה כארץ נופש. זה חייב להיות אמר כי הממשלה הספרדית היא לשים את כל מאמציהם כדי להפוך איביזה גם מקום מתאים לטיול משפחתי. אחת הטענות הגדול ביותר של תיירות איביזה היא חיי הלילה. איביזה הוא אי קטן יחסית בים התיכון. האי בעצם מורכב 5 אזורים, עם איביזה, San Antonio הגדול ביותר בהתאמה. האטרקציות מקורית המפורסמים ביותר של האי הם מועדוני שלה, אשר מושכים אלפי מבקרים מדי שנה, בעיקר בקיץ. חלק החשוב ביותר הן הרשאות DC10, פאצ'ה, אמנזיה, Es Paradis, Eden, Divino, שטח.

כל מועדון יש את הייחוד שלו, אשר הופך אותו לייחודי. לדוגמה, הזכות הוא הגדול ביותר בעולם. בפנים לשנות כל לילה אז אם אתה הולך יום אחד ואז חזרה כדי לעבור היום להלן נראה כי אתה לא במועדון אותו. התקרה שלו הוא יותר מ 25 מטרים. תוכלו ליהנות בריכה חיצונית. אנשים מפורסמים רבים ביקרו, כולל, לדוגמה, מדונה. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. למרות החלל מנסים למשוך את הלקוחות שלהם בעיקר הודות מרפסת בחוץ עם קבוצות מעולות של מוזיקה, זה לא אומר זה זכה במספר פרסים מומחה באזור שלך כמו בפרס Danceestar בשנת 2001, המועדון הכללית הטובה ביותר במשך שתי שנים רצופות, 2005 ו-2006. היא ידועה במיוחד אנחנו אוהבים sundies שטח 22 ברציפות שעות פתוח מ- 8 בבוקר ביום ראשון עד 6 בבוקר של יום שני אמנזיה היה במקור ריקוד בחוץ, אבל החדר הזה, לפני כמה זמן.

היום התווית שלו הם אפקטים קוליים. מיוחד שלך פעם בשבוע הוא יום חמישי עם קרם הפסטיבל החשוב ביותר שלו. פתוח מאז 1976, יכול להיות פרצוף יפה דיסקו למרות המחירים נוטים להשתנות בהתאם בעת מעבר ש-dc10 הוא אחד המועדונים קטנים יותר. המיוחד פריט כאן היא מטוסים מתנפחים ענק בעל קיבולת של יותר מ 1500 אנשים לסיכום, כל המועדונים משמש את האסטרטגיות שלהם למשוך מבקרים. בסביבה של תחרות מתמדת, מועדונים לנסות להשתפר יותר ויותר מראה ושירותים כך הם יכולים למשוך לקוחות חדשים ולשמר הקיימות. לכן במהלך חופשה איביזה לא מבזבזת זמן אם תבקר למרות שהם כמה ימים זה נחשבים כמה מהמועדונים הטובים ביותר בעולם.

Tags:

Comments are closed.