נולד כדי לשבור את הסבלנות

ישנם עובדות וביטויים שראוי מדורגת מספר 1 של הדוכן של צפיפות בלתי נסבלת של להיות. מי אמר וחזר: שאני משעמם, אני משעממת, ואן לי מתכוונים לשעמם, לחשוף / העשרה בשלטון, תהליך מלא של לחקור את הטנדר הזה לעשות עם קיומה, הוספת ערך עבור הסרה של תיבות על הדלאי לאמה עצמו. אבל, צעד, canazo לסקור את הילדות וההתבגרות. . כי אני יכול לספר הרבה פעמים:, עידן שבו האינטרנט היה חלום עתידני, איפה הקריקטורה בטלוויזיה בשחור-לבן נמשך כשעה בעת ביצוע חלב-נקודה, הקירות לא עניתי או עבור סגרים עפעפיו, לדוגמה. אף אחד, בהחלט, אף אחד בארץ הזאת, לא יכולתי לעשות הוא תשלום של שעמום שלי, כי כל העולם שלי היה לגמרי מרוכז כבשו לעצמם עבודות ומשימות, בתוך הבית או מזה.

עם זה היה חיוני כי הוחלט: יוקון נשמתי. לעומת זה מטבע מושלם לילדים ונוער אשר refriegan לנו להרים את השעמום שלך. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. לכל midface, עד כי אני החלטתי לעשות כאן משהו. לסתום עוד אחד הדברים שגורמים יכולים הילדים ניאו ום קשה לדחוס לנו פקודות מבלי לתת לנו זמן לחשוב. אשר על כן, אחד זה ממשיכה להתעקש על-ידי עשיית נפשות זה: הוא שקט בריאות, או לקבל הכרטיס טיסה, ביד, – כאשר ישנם-, כדי לנסות להתאים את הבקשה, או לחבר אותם כל התקני שלט רחוק של מוצצים אלקטרוניים בבית.

ואת אחת שיוצאת werecat לנשום אוויר צח. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. כאשר מחמצן, שוב לחשוב: מה חמוד היא המשפחה ביחד, למרות הכל. פולשים שכנים הם הבינו כי אני לקום בצהריים, למרות שהם חושבים כי אני מגזים sovereignly, אני מבין כי אלה ציפורים; למרות לכלול, שבת, ראשון, חגים, חופשה של הקיץ והחורף. אם גם זה ברור לי כי אנשים עובדים לעשות זאת מוקדם, למעשה אני עושה, אבל זה לא הכרחי כדי להפוך לגיבור, להדביק את כולם, במיוחד שבת, ראשון וחגים ועם בהיעדרו, חופשות. אם זה לא מובן, זה תקופת מנוחה. לשאול את זה מבינים, בהזדמנות הראשונה שיש לי לישון לבוא עם מורפיאוס. כי לפעמים trasnocho לפעולה לעשות כיף לי (הוא אפשרי זה להבין את הפריט באמא בלי אומנת, התגרשה, אוהב בית נואשת) כפי שכבר אין 20 באפריל, אבל 41, להחליף אותי אותי לוקח לו קצת זמן. להחליף אותי בכל פעם להשתמש טאקו במקום עירוני. לחדש לי הלילה, למה לא של קלקול קיבה שמחה בריאה, ובהם כמה. ואז: שאין נכון כי לאחר מסיבת יום שישי ושבת, כי המשפחה העיקרי שלי הוא מבינה, מקבלת אותו במידה כזו שאני אומר: אמא ללכת ולהנות. שמור על עצמך. אני ישן בבוקר הבא ולהיפך: אני איתם, עם נשמה של אלוהים, להתקשר לטלפון, טלפון סלולרי, פורטר או פוגעות בדלת. אמר להיות של צעד, הוא שבר הטבעת של הדלת, או Magoya תוכל לשכנע אותי. של זה להתקין מחדש. השתמש את פרקי האצבעות כי עדיין לא אני חירש, שומע. כאשר לא ועל העליון זה לא בסדר, או כמה חימשה נכחדו עדיין. מדלת לדלת. או שזה כאשר הארובה לטאטא . אין לי אח… או הוא משחיז, כשאני רואה אותו אני לומר פחות רע לפני מאות שנים שאין לי לא afilo, זה דבר טוב כדי להימנע מהפיתוי. או הם אלה אשר רוצים למכור גרסה נוספת של התנ ך, אשר כבר יש. או מישהו בלי מפתח. דבר נוסף הם אלה אשר אתה רואה לשוחח לא לשתף את הפעילות ואת להתחיל לשאול: האם סיימת?, כאשר לאחרונה התחלתי! האם אתה חסר הרבה? או, הראשון של שינוי, שאתה מפריע. אחד, אשר מנסה להיות אדם טוב, עד הסוף והכל, לסבול, עד שזה יחזור בולדוג כדי לקבל מראה חסר סבלנות להקשיב שיבה, הקלד: ובכן, צ'ה, לא אתה יכול לשאול משהו את. ואז אחד מופקדת בידי האלים, כדי לנסות להסביר, כן; שאלה יכולה להיות, שני, גם השלישי, המצב הופך קצת מעצבן, הרביעי בעקבותיו כבר איך להיות קצר רוח נערץ חוו. אז אין שום זכות, אם אני לטפל בי מ לא אחלה הרשימה של: נולד לשבור את הסבלנות. . של עבודה אני במשך לא במשקל זה סבלנות מאף אחד. לא rompierum largum vivirum est. אני מפציר זה האנושות כי החששות לי לעשות מאמץ כדי להבין את זה שם הם דברים שלא בהכרח יהיה לשחרר את רוח של כעס. לאחר מכן, בתפקידו דומה צריך להיות מקסים שכתוב לפני שבירת הסבלנות, בדוק כי יש עוד דרך לעשות דברים זה אינו כולל המטופל למצב של האדם אחר זה בחזית.

Tags:

Comments are closed.