נהיגה במהירות מופרזת

עודף skorosti-samoe הפרות פופולרי על dorogah שלנו. אם ישנם כאלה אשר מעולם לא הפרו המשטר skorostnoj, כמה מהם. Kogda-NIBUD כמעט בכל חריגה dopustimuju מהירות, לא נדרש, זה הכל קנס על זה. במאמר זה נסביר הכל הכי חשוב בנושא של מהירות מופרזת. . רבה של צפת בהחלט מביע דעה מלומדת. בוא נתחיל עם טוגו SDA הזה נכתב באופן בלעדי על ידי מספר reglamentirujuemye: 60 קמ ש באזורים עירוניים, 90 קמ ש בכבישים פרבריים, 110 קמ"ש בכבישים. יש עדיין במקרים מיוחדים, כאשר צד לעמוד סימנים הגבלת מהירות.

לדוגמה, תו פופולרי 40 ק מ/ה וכל המספרים הללו, נגזרות לא בראש. המהירויות הללו מחושבים כי הנהג, לצפות בהם, תמיד יהיו מסוגלים הגיע הזמן להציב את עצמך במצבים התנועה, למניעת תאונות או תאונות אחרות. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. על הכבישים של רוסיה תאונה נוראית, והנהגים סיבה רק ברשלנות על כללי התנועה, כולל מהירות. אבל יש נקודה נוספת. לפעמים מהירות בבירור מאט את התנועה, כי, לדוגמה, יש כבישים באיכות טובה, שבדרך כלל נפתחים, בלי בתים מגורים סמוכים או מוסדות.

בכבישים כאלה, אתה יכול בקור רוח ללכת 90 קמ ש, אך מגבלה שווה 60 קמ ש אז מסתבר SDA לא עוזר, וזה מפריע. כמובן, רבים לא להתבונן מהירות תקנות במקומות כמו משטרת התנועה קצינים של ההמתנה. התוצאה היא הפרת SDA, זה כרוך גם איסור בסדר או אפילו נהיגה. האחראים מהירות מהירות עודף מותקנת על אמנות 10-20 קמ ש. 12.9 h 1-100 דולר. עודף של המהירות שנקבע ב- 20-40 אמנות קמ ש. 12.9 h 2-300 לשפשף. מהירות עודף מותקנת על אמנות 40-60 קמ ש. 12.9 h 3-1000-1500 רובלים. עודף של יותר מאשר 60 קמ ש מהירות שנקבעו. 12.9 h 4 משנת 2000 2500 רובל או נישול של 4-6 חודשים ברכב לא מוכן להשלים עם זה, אז ישנן מספר דרכים כדי להילחם משטרת התנועה מפקחים על הנושא. ראשית, יש האתיקה של הנהג, שבעקבותיהם יש צורך להודיע שהשניים לשגר חלקיקים המתקרבת ברכב לשם לפנינו צוות משטרת התנועה המערערים את המהירות של כלי רכב. שנית, כעת גלאי מכ ם מיוחד התוצרת המאתרות לפני גלי מכ ם העובדים התנועה של המשטרה והודע הנהג זה רצון בקרוב יהיה מארב. אנחנו אנא השתמש בשיטות אלה רק אם מהירות מופרזת לא תוביל תופעות שעשויות להיות מסוכנות. במקרים אחרים, בצע את המהירות במקום בגלל שבטוח עבורך ועבור אחרים.

Tags:

Comments are closed.