לקבל 5 קילו עם תזונה מאוזנת

דרכים ליצירת החלטות של אובדן משקל איזו עבודה. אנחנו בשנת 2010 ואני בטוח שיש לך מטרות מרחף בחלל המוח שלך, כמו גם סקרנות כיצד להשיג מטרות אלה. יודעים את זה, אתה יצור אנושי ייחודי, כל החלומות שלהם יכול להתבצע, ובלבד אתה מתנהג ופעל תכניות פעולה יעילה לקיים. ראשית, זכור המטרות הן רק תקציר להשיג אותם צריך תוכנית פעולה. כתיבת החלטות והיעדים שלהם פשוט לקחת דף נייר או המחברת ואינם מוכנים לכתוב את המטרות שלך. .

מספר אותם, לסדר אותם לפי עדיפות וחשיבות. לשים תאריך לכל מטרה, מצליח לראות. תראה כמה טוב לכתוב המטרה שלך ביעילות: דוגמה תאריך: על ינואר 26, 2010 המטרה – אני צריכה / רוצה לרזות משקל בפועל: למשקל הרצוי 65 קילו: 56 קילו אני לאבד 9 ק ג בשלושה חודשים צריך אני מאבד 3 קילו כל חודש בשל תאריך הוא 30 אפריל 2010 עכשיו ליצור כמה עותקים של מטרה זו בפרט ושם במקומות בו תוכל לראות אותו כל יום. מקום אחד באמבטיה, במטבח, בחדר שלך במכונית שלו. הערה המטרה שלך, כל יום בבוקר, אחר הצהריים או הערב.

. הוא לא מודע מה שאנשים חושבים. החיים שלך, זהו הזמן שלקחת את המושכות והוא היה לנהל אותו. כעת ליצור תוכנית פעולה כדי להשיג את המטרה שלך ודבוק בה. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. ירידה במשקל הוא משאלה רגיל בתקופה הזו של השנה, ונמשיך עם הנושא של איך מטרה זו. תוכנית פעולה טובה לרדת במשקל יהיה דומה הבאות: כתוב את זה: הסיבה העיקרית לעליה במשקל היא אוכלת יותר מדי: מעתה ואילך יאכל יותר, פחות! גורם קטן יותר את צריכת הקלוריות בשיעור של 5% כל יום עד שהם אוכלים רק 50% מצריכת הנוכחי שלי של קלוריות. ב-26 בפברואר אני תאכלו 50% פחות כי עכשיו כל יום תעשה צורה כלשהי של התרגיל לעצור שני בלוקים מהבית שלי. וללכת עם מצב רוח טוב. שאיפת ועושה מתיחות פשוט כמו אני הולך הביתה. דבר זה צריך להיעשות באופן מקומי, יגרום לו במרחק הליכה כדי להיפטר כל משקל עודף. כל תנועה משתמש באנרגיה, השימוש באנרגיה שורפת קלוריות. אם אני יכול לממן את זה, אצטרף למכון הכושר המקומי. אני הולך להתחיל לאט ובהדרגה! אני צריך להזיע בחדר הכושר, אני לא הולך לעשות טעות וקראתי מגזין בעת שימוש במכונה כדי להפעיל. אני צריך מסירות וריכוז בתרגיל. בשבוע השני, תתחיל לראות את התוצאות. קנה מידה ולשים אותו בחדר שלו. להישקל בכל יום כדי להעריך את התוצאות. לאבד קצת משקל עדיף לרדת במשקל במהירות. אתה עלול לאבד משקל על ידי לקיחת הדוגמה שצוטט לעיל או ניתן לייחס בקיומו הקודם שלו ואת אורח החיים. אתה יכול לעשות את זה! כן אתה יכול לעשות את זה! עכשיו יש תוכנית ביד כדי להתחיל. מזל טוב, כדאי שתתחיל עכשיו! איזה זמן טוב יותר מאשר היום. לקבלת מידע נוסף כיצד לרזות עם אחד, בקרו בדף שלי. . ג'ודית.

Tags:

Comments are closed.