למסקנה

Sebastián כבשו כמעט את כל מחשבותיו. זה היה חסר תועלת מה שהם ניסו לעשות מן המוח שלך. הוא זכר את הנשיקות שלו, הליטופים, quaked ועד ראש הבהונות. חשתי בצריבה צריך לעשות אהבה. הוא נזכר כמעט את כל המילים אשר אמר במשך הזמן הם היו יוצאים. זה נראה מדהים לזכור. בדיוק כך, כל דבר שנאמר לו. אבל עדיין אומרים שוב ושוב אהבה שם, כמובן, זה שהיא לא אהבה.

הצלחתי להישאר לישון כמעט שחר. לאחרונה מצאתי אצל טבע אוזן קשבת . כאשר אמו באה להעיר אותה הוא יכול לפתוח את העיניים שלו. הוא אמר את זה כמובן באותו יום בכיתה. לא הרגשתי. נטשה היה ללא ספק מה קורה לבת שלו ולתת לה לנוח.

כאשר הוא סוף סוף הצליח לקום, שעזב המכללה. חבריה הם מופתעים לראות את זה. המעמד היה עומד להסתיים. ? את מרגישה טוב?-שאל קייטלין מודאג לא לי פניו טוב וזו הפעם הראשונה בה חסרים בכיתה. אני מודאג הבוקר כדי לא לראות אותך התקשרתי לבית שלך, אמא שלך סיפרה לי שאתה עייף מאוד ואני הפסיקה לישון, אבל זה לא היה חולה. אני לא הוא – לא אמרת טאטי-. . אני לא חולה. . זה כי אתמול בלילה לא יכולתי לישון לחשוב על כל מה שאמרתי אתמול הבוקר לא יכלה להתעורר בי. חשבתי כל הלילה בשיחתנו והחלטתי לצטט אותי עם Sebastián, לדבר. אני להציע לך מפגש מיני. אני צריך לבדוק אם, את היצרים המיניים שלי בא בחזרה-… -, אתה הולך להגיד?… שלום Sebastián, אני רוצה לדעת אם אני אוהב לישון איתך ולא עם אחרים? – אמר אוויר סרקסטי קייטלין – נראה לי שזה אתה . ירדת לגמרי משוגע-. . לא, אני לא הולך להגיד לך כי – ברור אמר טאטי לצחוק במציאות לא להיות אני הולך לספר לך. מהו כי אם אני לא מדבר איתו אני הולך להשתגע באמת. אני לא יכול לשמור גם כן. אתמול בלילה כבר מאז ומתמיד הרבה מעל כל מה שדיברנו עליו, על מה שאמא שלי אמרה לי ואני באנו למסקנה כי זה נכון, מאז שחתכתי את מערכת היחסים שלי עם סבע, אני אדם אחר.

Tags:

Comments are closed.