לאט לך לברוח

ÿRecuerdas שבכל זאת? כמו כן, רק המפרט את היבטים מסוימים כי אני מחשיב מאוד חשוב (שים לב "מאוד חשוב"). במקום הראשון, כאשר יש לי את המזל ואת ההזדמנות לחלוק רעיונות עם כמה חברים, אני מבין התשובה הצפויה של השאלה אשר נוטה להיות משוחק לפעמים כל-כך: ÿVives טוב? האמת, ברוב המכריע של המקרים, נועד להטיל את האשמה על חובתו של עובד מה שמחזיר אותנו בחזרה לחיים. אף אחד לא מנסה, אני פחות, חושב, ולא לכפות את הרעיון כי החיים שלנו "צריך" להיות תלוי על עבודתו. הכרחי אבל יש דברים חשובים יותר. אולי נוכל לשים אותנו לשתי קבוצות עבות האנשים: טייסים ו.

ולא מעשית. בקבוצה הראשונה, הנטייה היא חיה יום יום, "בלי בעיות", לפי המפרט את זה בצורה פשוטה מאוד, למרות שאין לו את מגוון ובצורה רמזים מורכבים; על ידי הצד השני הוא המיקום של אותם אנשים (כ ט), שמטרתו להפוך של חייה, לא רק "שהייה" נוחים, אלא גם רואה כהזדמנות לשיפור החיים, ללא יוצא מן הכלל כדי לראות בעתיד הקרוב. במקרה אחד, אני חושבת שכדאי שננסה לבצע כמה שינויים לחיינו. לקחת הרבה יותר עמדות, ראשית כדי לשמור על בריאותנו: פיזי, רגשי, פסיכולוגי, פיזיולוגיים ורוחנית; ושנית, כדי להיות כלי של שלום ואהבה ולשרת אחרים. פעמים רבות שמעתי אומרים אהבה כמו אנרגיות חיוביות שאתה שבועות כלפי הזולת חזק מאוד וטוב מאוד המון חוזרים שוב ושוב אל ti, האכלה הנשמה שלך, הלב שלך, גופך. אבל כדי להגיע אליה, אחד חייב לחיות טוב.

כלומר, נותן את החלל ואת החשיבות כדי כל רגע, ביחס עצמו. אם החיים שלנו הופך שליו, חיובי, לאמץ ערכים ומכניסים אותם לתוך התרגול, חיפש לעשות מעשים טובים ויש מי אתה, אז זה יהיה תחילתו של חיים מלאים שלום ואהבה. המחשבות שלנו הן רבות עוצמה, איך לחשוב יש השפעה ישירה על ההוויה שלנו. אז אני חושב עלינו . לך לשנות כמה הרגלים של החיים כדי למצוא את הטוב ביותר, הכל תלוי אחד אותו דבר. . זה לעולם לא מאוחר מדי, שזה תמיד ניתן לבצע את השינויים הדרושים אם אנחנו באמת רוצים לחיות לא רק יותר אבל, מעל לכל לחיות טוב יותר. שלווה אבל לא פסיבי, לחיות חיים מלאים באנרגיה חיובית מוקף שלום ואהבה, הוא מה שאנו חייבים, כל אחד מאיתנו, חיפוש באכזריות, העברת שלנו "אשפה" אלה רעיונות, עמדות "מיושן" לתת דרך צורות חדשות של החיים אנחנו "עדכן" כל אינטרס אישי מעת לעת לבצע "תחזוקה" על מנת לבוא לא שלנו חיים "וירוס" להחניק וציפיותיו מהחיים שלנו. יש לך שם "מערכת הביטחון" כזקיף את צג ובקרה אפשרי להתקפות חיצוניות, ולקחת באופן מיידי, אם יש צורך, הגנה חיובי ויעיל. אם מתקיימים יש רבים גורמים חיוביים בחיינו, כמו לישון על זה הכרחי ולא מספיק, להאכיל אותנו כראוי עם מוצרים בריאים, מוזיקה טובה, תירגע. זה מדי יום בתוך הדממה של הנשמה, מוצא את עצמך בלילה, לצאת לרקוד מדי פעם, לשיר עם ג'וי, לקרוא ספר טוב, וכו ', וכו ', אני חושב שאנחנו נעשה הרבה בעצמנו. אחרי הכל… לאט לאט הוא הופך רחוק…

Tags:

Comments are closed.