כי המשרד של היום הוא המשרד של העתיד

המשרד של העתיד ": משרד נייר איפה משהו מהעבר. איתנו מ ה s 1940, הרעיון של משרד ללא נייר כבר זמן רב והוא עדיין אינו מציאות. למרות זאת, המשרד של היום היא הערכה טובה של סגנון שמדמים אנשים במהלך המאה ה-20. לדוגמה, בחן את אחוזת אסיינדה, שאתה יושב על השולחן דנים בעניינים עסקיים עם עמיתים, אבל הקולגות של אלפי ק מ. במקום שיהיה צורך בנסיעות ארוכות, אחת רק צריך להפוך.

את מצלמת אינטרנט, מיקרופון וחיבור רוחב פס גבוה שלך, יכול לקבל באותה הפגישה פנים מול פנים. בעולם של היום ועידות וידאו נראה להיות יישום פשוט של הטכנולוגיה, אבל את אותה טכנולוגיה לא ניתן היה לפני 30 שנה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את חברת טבע. דמיינו s 1940; שאתה נתת לו התקף לב, או לפחות היה צריך וויסקי וסיגריה. אמנם מאז יזם של 1940 s יכול לעשות שני דברים על השולחן שלך, היו כמה הפתעות אשר הייתי מצפה לך בעתיד. בכל מקרה, כפי שאתה רואה אותה, אפשר להתווכח כי אנחנו לא הגיעו למשרד ללא נייר הנבואי.

השימוש של הנייר נראה חלק אינטגרלי של איך אנו לנהל ולתחזק הרישומים שלנו. למרות זה מסומן על ידי לייזר מדפסות המחשב הבא של סיליקון מוקף בשדות של משרדי התקשורת אלקטרומגנטית, אתה לא יכול לשחרר נייר. עדיין, למרות זה לא משרד ללא נייר, זה משרד בהחלט בנייר פחות. כל הודעת דואר אלקטרוני שנשלחו, נכתב למחשב (או לפחות באמצעות טלגרף); לכל מאגר היה היה ארון של ארכיון (אולי חדר מלא ארונות); כל עותק של תרגול נכתבו שוב גיליון חדש של נייר (ובכל לא בודק איות). כמה את חושבת בפעם הבאה אתה שוכח לשמור קובץ והמחשב שלך תיכשל.

Tags:

Comments are closed.