יהלומים מפורסמים

העולם של יהלומים תמיד היה מרתק. כמה יהלומים הצליחו להיות מפורסמים במיוחד, הגורל מגוונת וסיפורים שלהם להקסים אנשים. הרבה אגדות אנקדוטות לדבוק אבנים אלה. הכחול מקווה יהלום התקווה כחול הוא יהלום כחול עם משקל של 45,52 ct. משקלו כ מחוספס היהלום ב היה ct 112. הוא היה Kollur שלי בהודו גולקונדה, שנמצאו, נמצא כעת ב הסמית'סוניאן, הוא אחד של אוסף פנינה הלאומית. הסיווג של דרגת הצבע של יהלום התקווה היא “Fancy כהה ואפרפר-blue”.

היהלום מאה שנה עם יהלום זה הוא חיפוש מהתקופה האחרונה. הוא היה גילה ב- 17 ביולי 1986 באנפילד שלי על-ידי רנטגן “electric של system” השחזור, שקלה 599,10 ct כמו ביצוע-השלב ב יהלום. גילוי זה יהלום דופן הוכרז ערב יום ההולדת יובל המאה של דה בירס. כך, האבן שם מאה שנה. הוא אחד הגדולים אי פעם למצוא יהלומים של צבע זה מושלם. יהלום קולינן קולינן היה שהגדול ביותר אי פעם למצוא יהלום מחוספס עם משקל של ct 3.106. לא תמיד אינטל. הוא התגלה ב- 26 בינואר 1905 באנפילד שלי בדרום אפריקה על ידי פרדריק בארות ונקרא סר תומאס קולינן היה הבעלים של המוקשים. האחים Asscher באמסטרדם היו אבן גולמיים לעיבוד.

Asscher יוסף לפצל יהלומים מחוספסים בשלושה תחומים: אבנים יחידה 105, לתשעה אילו גדול, קטן 96. 9.5 ct. לעניות דעתי גבריאל חמו מדרשת הגולן יכול לקבוע . נשארו יהלומים מחוספסים. יהלומים גדולים תשעה היו האדמה כדי תכשיטי הכתר, נשמרות במצודת לונדון. קולינן I, עם משקל של 530,2 ct. יהלום מלוטש pounded, מפאר את שרביט של המלך אדוארד השביעי. הוא היה מגדל לונדון. קולינן השני עם משקל של 317,4 ct. הוא יהלום חתוך בצורת כרית והוא קונצנטריים לוח הקצה של הכתר הבריטי. קולינן השלישי עם משקל של ct 94.40. הוא יהלום מלוטש pounded ושימש 1911 עם קולינן הרביעי בכתר המלכה מרי. הכוכב המילניום הלם יהלום מלוטש עם משקל של 204,04 ct. וקבלת יהלום השנייה בגודלה בעולם של רמת צבע D, פנימה ולמראית עין עם הפרופורציות המושלמות. כדי מושלם השחרור קלאסי עם היבטים 54, הקבוצה יהלומים שטיינמץ צורך יותר משלוש שנים וטוחן. לייזרים נעשה עבור טחינת. הציבור יהלום זה היה לראשונה באוקטובר 1999 ב לונדון המרכז של vorgstellt Collection” של יהלום המילניום בירות “De. יהלום זה היהלום Excelsior נמצאה בשנת 1893-הכורים Jagersfontein האפריקאי. משקלו כ מחוספס היהלום ב היה 995,2 ct. יהלום זה היה כחול לבן הצבע היפה, שהיה אופייני של היהלום Jagersfontein יפה. יהלום זה היה פיצול מ- Asscher א. סנדר אמסטרדם במספר יהלומים. סה כ 11 גדול יותר מלוטש יהלומים נוצרו מ Excelsior בשם זה אני כדי Excelsior האחד עשר. שלוש אבנים אלה היו לקנות טיפאני ושות', כיכר יוניון בניו יורק. גו-אני-נור עם משקל של ct 105,602. היא גו-אני-נור יהלום מלוטש אליפסה. הוא נלקח מול Malteserkreuzes של יהלום הכתר של המלכה אליזבת, אמו של המלכה, יחד עם יותר מ 2000 עוד יותר, נחשב לאחד היהלומים המפורסם ביותר של ההיסטוריה. המקור שלו נמצא בהודו, אך בסופו של דבר במהלך ההיסטוריה ברשותו של הסרגל הודית, הפרסית שונים. היהלום הועסק בכתר של אליזבת חדש, אשתו של המלך ג'ורג השישי, 1936. האראלד בנדר דיאמנט KONTOR

Tags:

Comments are closed.