חשיבותה של פעילות גופנית

כולנו יודעים על היתרונות גדול המספק את התרגיל בצורה רגילה, עם זאת, רק 13% של אנשים לבוא לעשות פעילות גופנית להרגל אמיתי וקבוע. אם אין לנו הרבה זמן תמיד נעשה. חשוב שאנחנו רואים את היתרונות של פעילות גופנית, לא להתמקד רק מנסה למצוא או דברים דומים. שומן אינו אבוד באופן מקומי, למרות כמה תרגילי התעמלות השרירים הספציפיים. שגרת היומיום, עצלנות, חובות בדרך כלל לזכות הכוונות הטובות שלנו. עוד מידע על חברת טבע ניתן למצוא באינטרנט. לתת ברוכים הבאים ולנהל אורח חיים אנחנו נמצאים לצבירת גורמי סיכון לפתח שתי מחלות עיקריות הגורמות למוות שהן מחלות לב וכלי דם, סרטן. לפני תחילת כל פעילות גופנית שגרתית מומלץ לבקש הדרכה של צוות רפואי מיומן, במיוחד אם יש לנו היסטוריה של מחלות קשות, עודף משקל או השמנה.

בדיקה גופנית יסודית יהיה להעריך אם יש סיכון או כדי לקבוע איזה סוג של תרגיל המתאים ביותר עבורנו. את תרגילים חייב להתחיל לאט לאט, המשימה של שילוב פעילות גופנית בשגרת שלנו צריך להיעשות בצורה רגועה. מטרות לא מציאותיות ובלחץ רחוק המטרות שלנו חוסר ההרגל יכול להוביל אכזבה. למחפשים המתאים מבצעית, חייב להיות מינימום של מאמץ. כדי לשמור את ליבנו, התרגיל הטוב ביותר הוא פעילות גופנית אירובית. פעילות אירובית כגון הליכה, ריצה, שחייה, רכיבה על אופניים, שימוש אליפטי נהדרות עבור מערכת הלב וכלי הדם שלנו. אנו חייבים לא להשפיע לנו עבור כמות קלוריות שתשרפו, אבל עבור הסוג של תרגיל זה ללכת על פי מצבו הפיזי שלנו. פעילות אנאירובית הוא הצבע המשלים הטוב ביותר כדי לממש את שגרת.

זה כולל פעילויות קצרות בהתבסס על הכוח, למשל משקולות, בטן, שכיבות סמיכה, כורעת, תרגילי רגליים, וכו '. התברר כי האפקטיביות של פעילות גופנית אירובית משפרת עם המשלים של פעילות אנאירובית. ES צריך את הסיוע של מאמן מקצועי האוריינטציה של סוג השגרה אנחנו חייבים לקיים. עלינו לממש אחריות, כבוד מגבלות זמן כשמדובר ספורט. גם פעילות גופנית באופן לא אחראי הוא מזיק לבריאות. הוא מומלץ כתרגיל מינימום שלוש פעמים בשבוע, עם מטרה האולטימטיבי כי הפגישות שלנו הם לא פחות מ- 30 דקות. . זה אף פעם לא מאוחר להתחיל לטפל בנו. המטרה העיקרית צריכה להיות, להרגיש טוב יותר עם עצמנו. התרגיל יכול להגביר את המשיכה הפיזית שלנו, אבל זה רק ערך מוסף. אישר כי אנשים ביצוע תרגילי נוטים פחות דיכאון.

Tags:

Comments are closed.