חנות מוטו מיד שניה וחדש -היא לא רק צעד חשוב, אלא גם נפלאה

אז החלטת לקנות אופנוע. ראשית, יש לקבוע איזה סוג של מושלם יותר: ספורט או מוטוקרוס אופניים, המסוק או motard, תייר או נוסע. בשלב הבא, אנחנו צריכים לחשוב על הבחירה של היצרן. הבחירה יצרן האופנועים יתרום בחקר ההיסטוריה של motoproizvoditelej. רכישת אופנוע הוא הראשון בחיים, אם אתה צריך לבחור הטכניקה בנפח נמוך, בינוני-מ 125 עד 600 סמ ק. . והנה ההתחלה למד עם מנוע אופנוע עם 1000 cc. לראות טוב יותר אתה חייב לדמיין.

בבירור, מה כמות הכסף ילך לרכוש אופנוע, לזכור על כסף, הזכות להנפיק ניירות ערך, ביטוח, מגן יש צורך גם התלבושת. למצוא סוחר-זה גם חשוב, אם זה קרוב אלייך, זה יהיה בסדר. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. חשוב לציין כי אם רכש רכב-מכוניות משומשות, סוחר אופנועים, הלקוחות מוערך יהיה תמיד להיות שמח לך עזרה עם כוונון, או למכור חלקי חילוף לאופנועים. רוצה לקנות אופנוע משומש? אתה צריך להיות מודע כי כל אופנוע, לנוע מחוץ לחנות, להיות 'משופצת אופנוע", כמובן, שונה, אבל לרוב עם לרכוש אופניים אתה מקבל הר שלם של 'מתנות' שמרצים לא ללקוחות. אחרי הכל, האופנוע הזה יצטרך להשקיע כסף, ניכרת. אל תתעצלו ולהזיק לאמת את מספר השחקנים את המפתחות ומתעד בתחבורה אומר, אם אתה פעם ראשונה במכון היופי. להבין דבר אחד-לא כל מה שנוצץ אופנוע, מוברש ברק, namytyj כדי ניצוצות בפנים לא יכול להיות איכותי. ג'יימס כגון 'זהיר' הכנה מראש למכירה, חושב.

משהו לא נכון. לא. המראה, כמובן, חשוב, אבל חלקי האופנוע פנימי ו היחידות לשחק תפקיד חשוב, הם יגידו לך את האמת לאמיתה אודות המצב של האופניים. בשביל ההתחלה בדוק את דיסקי בלימה. התואר של בלאי-מצבו האמיתי של האופניים, כלומר, כמה למעשה נגמר עם אופנוע. לך. לראות צעד בדרך כלל, אך אם הערות גליות, nastorozhites. ההתרגשות הגדולה מתחיל עם הגעתו של האביב. התהליך של רכישת האופניים הופכת מאירועים נעימה מירוץ אמיתי עם אלה גם רוצה לקנות לעצמו אופנוע. אבל לא משנה מה אתה קונה אופניים, הדבר העיקרי הוא כי היא מאוד רגע יפה. מזל טוב לך!

Tags:

Comments are closed.