חופשה דייג הטובה ביותר במרוקו

שני האוקיינוסים; 500 קילומטרים של קו החוף של הים התיכון ושל יותר מ 3000 ק מ של קו החוף האטלנטי; הרי מעל 4000 מטר מעל פני הים שלג כיסה עם אינספור נהרות נוהרים מורדותיו; יותר מ-200. 000 דונם של ביצות, נהר של אלפי קילומטרים; רשת מדבריות חמים ויבש כמו קסם המנוקדת וואדי ונווה מדבר; זו רק דוגמה או הציע מרוקו אם דייג התשוקה שלך. מרוקו נהנה תנאים מעולים לדיג מים מתוקים וגם מים מלוחים. הנופים עוצרי הנשימה, אקלים חם ושטוף המגוון הביולוגי, החופים שלה ואת הסביבה הכפרית להבטיח הרפתקאות דייג, מתגמלת ובלתי נשכח באחד המקומות המרשימים ביותר לדיג בעולם. במרוקו, דייגים לדוג יש הזדמנות דגים בפנים, במים רגועים של נהרות ואגמים ברחבי הארץ, כמו גם על החוף או ים במעמקיו. מבקרים יכולים להתעמק הים כדי ליהנות נהדר לדיג או להעריך שלווה ונוף על גדות נהר או בסירה באמצע אגם. אם את ההתעניינות הגדולה ביותר שלך היא דייג בפנים, הרי האטלס התיכון הוא כנראה הבחירה הטובה ביותר, שכן הוא מספק הזדמנויות רבות שלה באגמים ובנהרות.

מינים רבים במים של מרוקו יכולים דגים, פורל אמנם אולי טרף יותר לקברי ולהתייחד בפנים. פורל נמצא לעתים קרובות ואדי ואת הערוצים מרשים, וחלקם של המקומות הטובים ביותר דג פורל למרגלות Azrou (ליד האגמים Aghmas), Khenifra בנהר Oum er Rbia, Ifrane שלה פארק מרהיב ו Ouirgane, על גדות Nfis הנהר. סל Ouidane, ליד Mellal בני, היא גם מקום מצוין עבור דייג קרפיון. אך אגמים של מרוקו עם עשרות מינים ומציעים נופים יוצא מן הכלל. המין הנפוץ ביותר שניתן למצוא באגם מרוקאי הם פייק הצפוניים, מקק שחור Chub, barbel, נסיכת, נפוצות קרפיון, צלופח, העונה היא בדרך כלל בחודשים מאי יוני, תלוי במין.

בנוסף, דייגים רבים ממליצים האזור ליד באב מוצע DAtlas, כלומר בברבר שער של האטלס, שם יש מספר אגמים עמוקים. להיות שלף Chub שחור barbel, נסיכת, פורל בהם. אבל אם אתם מעדיפים הדגים בים, יש כל כך הרבה הזדמנויות עבור דיג במים מתוקים. מרינה דייג במרוקו, במיוחד לאורך החוף האטלנטי, הוא עשיר ומגוון מאוד, לא תתאכזבו. קו החוף שלה הוא אחד העשירים ביותר בעולם, עם יותר 430. 000 טונות דגים בשנה. תוכל גם לתרגל ומסעות דיג, קל לארגן טיולים בסירה על פי Sakhla סהרה, Mohammedia, ליד קזבלנקה, שני הידועים של יציאות דייג האטלנטית, בכל רחבי הארץ. Bousselham מולאי, ליד Kenitra, הוא גם בחירה טובה. עוד מקום נהדר לדיג לחופי האוקיינוס האטלנטי היא יפה דייג העיר Essaouira סביב עיירות החוף רק 160 קילומטרים ממערב מרקש, כשעתיים על פי באב מוצע DAtlas. כאן, רבים מדי, הזדמנויות טובות ליהנות דייג בחוף וממנו סירות, כמו גם להתאמן דייג גדול בים. בנוסף דיג מעולות שלה, אסואירה מציע אטרקציות תיירותיות רבות, מורכבת mugares של עניין רב, ביניהם היא מדינה מרתקת, נחשב מורשת עולמית על ידי אונסק ו. מינים עיקריים שניתן למצוא במים הימיים במרוקו הם ליסה, ברים זהוב ואדום נפוצות התלבט, Seabass, solleta, נסיכת הים, ברקודה, צלופח, הייק, בוניטו, ועוד רבים אחרים. אם אתה מחליט תרגול ומסעות דיג, אתה דג טונה, דג חרב, ברקודה, דקר, מרלין לבן. כך, כפי שאתה יכול לראות, מגוון מינים במים של מרוקו הוא ענק, והימים שלה יש חיים, יופי שופע יותר. אבל, כמו במדינות מתפתחות, מים הם משאב יקר ערך וחיוני. בנוסף, גם ברבים אחרים מדינות אפריקה, הוא גם משאב נדיר. במרוקו בפרט, עם יותר מ- 3,200 קילומטרים של קו החוף האטלנטי והים -תיכוני, יש תלות ענק של מים, תחזוקה וטיפול נאות. המגוון שלה וצומח, היציבות של הכלכלה שלה בפיתוח אבל עדיין טעון שיפור, והכי חשוב, בריאות ורווחה של אנשיה תלויים שהנוכחות שלו ניקוי, אספקה רק ההגנה שלו. הרבה ארגונים, עבודה עוצמתי למניעת השלכת פסולת תעשיה לתוך הים, לשימור של האוקיינוס, מקורות מים מתוקים, נגד אי-שוויון להפצה וחוסר אספקת מים. אך כל נסיבות אלו, אשר כבר גרמו משבר המתמשכת שמכוונת לתוצאות חמורות מאוד בטווח הארוך, עדיין מתרחשים ללא הרף, למרות שהם יכולים להימנע אם אנו מתוודעים אותם לבצע קמפיין או לפעול עליהם. Arecuerde שהוא ללא מים אין שום דייג! א. אז לבוא מרוקו וליהנות אחד המקומות הטוב ביותר, מגוון ביותר אטרקטיביים בעולם לדייג. האקלים בארץ זה הוא שטוף שמש וחמים בכל ימות השנה והם בנופיה מרשים. בנוסף, מרוקו מציעה אטרקציות רבות: היסטוריה עתיקה ומרתק; מטבח משובח ומגוון; לינה מגוונות ובמחירים סבירים; כפר מפורסם שלה נדיבות ואירוח. כמובן, מים שביר אבל הערך שכנים. חווית דייג שלך יהיה אפילו טוב יותר אם הוא בוחר את המתאים ביותר את הרצונות והצרכים שלך. רבים יעזור לך אפילו לתכנן את מסע דייג וכלה בפרטים הקטנים, ישמח להמליץ על הדרך הטובה ביותר כדי להפיק את ההרפתקה שלך. דוד גונזלס-החברה הוא סופר, עיתונאי, מחנך ו מתרגם וחי במספר מדינות באירופה, צפון אמריקה, אפריקה. דוד כיום מתגוררת במרקש, בו הוא עובד, בין היתר, בתחום התיירות עם חברות כפי שהוא. Espace-מרוק. com ו- riad2000. com

Tags:

Comments are closed.