חג מולד שמח, פריז!

אם פריז היא העיר מהמם ולאורך כל השנה, חג המולד מומר ב אישה מרהיבה. בהם הצדדים לבן הבירה הצרפתית גורם נוסף אכבד את זה לעולם לא. הכינוי שלו, עיר האורות. אלפי נוריות מעטרים את הרחובות של הבירה, מעניקה לעיר מראה ייחודי. הכל מוצף אור וזוהר העיר מחכה לבואו של סנטה קלאוס. פריז היא מושלמת לבלות חופשות החורף. העיר נראה מתוך אגדה.

לא רק אורות מעטרים את העיר, אבל מעדיף אלפי עצי אשוח, סצנות המולד ומעוצבים חלונות ראווה הפיכתה נופך קסום. בנוסף, גלגל ענק של שירים של קרח ברחבי העיר, הם כך הילדים יכולים ליהנות חג נשכחת. אורות חג המולד צבעוניים מעטרים ומעל לכל את שלושת העיקריים פריזאי הכלבו הגדולות, גלרי לאפייט, גלריות פרינטמפ, Bon Marché, מלא חיים לכל הצדדים. אפילו סנטה קלאוס מותקן כמה ימים בפריז לפני לילה טוב ליהנות קסם מסוים! בעוד העיר כולה חג נפלא, שווה ביקור באתרים מסוימים על-ידי תאריכים אלה. איזו דרך טובה יותר להתחיל ללכת למטה השאנז אליזה, שדרת עם הקישוטים היפים ביותר בעולם.

מלכותי קתדרלת נוטרה – דאם היא עוד אחת הנקודות המרכזיות ללכת בחג המולד. בכל שנה ישקע עץ אשוח ענק עם קישוטי אדום מול הכניסה הראשית שמשאירה מבקרים ללא מילים. בנוסף, בערב חג המולד מסה נחגג נה של התרנגול בחצות. הגנים של טרוקדרו הם נקודת מושלמת כדי descry מגדל אייפל הסמלי, אשר מואר עם אלפי אורות זהב בכל שעה במשך חמש דקות. נוף עוצר נשימה! הפריסאים חגגה ערב יום לפני חג המולד; בתפריט שתוכלו למצוא צדפות טריות, קרם, אווז, מעושן סלמון, אווז, טורקיה או צלי עוף; של קינוח, היא לאכול שוקולד הכי טוב שלהם כפי Bche דה נול בליווי שמפניה. ישנם שני שווקים מפורסם מאוד של חג המולד: אחד סן-ז'רמן-דה-פרה ועוד בסאינט-סולפיס. הם ממוקמים בת 10 הרחובות של האחר, והם מציעים מלאכת יד יפה, קישוטי חג המולד, כמו גם מאכלים אזוריים ברחבי צרפת. הוא נסע לפריז כדי להטביע את עצמך ברוח החג. אין פינה של העיר שתצא אדיש. כדי ליהנות הלינה הטוב ביותר עבור שכר דירה. כבר ראית כמו סנטה קלאוס לא לשכוח להשאיר את המתנה שלך!.

Tags:

Comments are closed.