המזל טוב של המנהיגים

קצת מזל טוב זה הכרחי כדי להשיג את הניצחון אמר אחד המנהלים טכני נוכח בכינוס, והוסיף פעם שיחק התאמה הגדולות, התוצאה הייתה אוזן. סיכוי קבלה. כלשהו בכיוון ההפוך מסגרת שלנו, הכדור הגיע בעדינות את ידו של השוער שלנו. עם זאת מטרו המיקום שלה, הכדור נתן כמו צוק של הקרקע, הסיט את המסלול שלו, זה היה לקרן, איבד את המסיבה. מזל באותו היום היה עם החזית, משיקה הקבוצה ונגד zcaseeess. . כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אבי קושניר.

מישהו בין ההווה התנגד לגישה. בתנאים אלה: מרגישה הרבה כי איבדו את המשחק; הייתי חושב באמת שזה המזל לא היה מאוד על חלקך, אך שקול הוא מביס לא היה רק תוצר suerteâ רע והמשיך לנסח את השאלות האלה: ÿque הייתה האחרון אם השוער שלך ידע היטב לבית המשפט, את חרטום?, ÿno לדעת בית המשפט הוא תוצר של זה מזל רע?, ÿy מה לפנים שלך תאמו חובתם כדי לסמן מטרות?, מארק ÿsi, שלא סיימו את המשחק עם עניבה?… המפגש הפך מאוד משעשע ונתן כל לדעת נקודות המבט שלהם. בסופו של דבר כפי שזה קורה בדרך כלל במקרים כאלה, היה שום הסכם, כל אחד הלך הביתה עוד יותר משוכנע. משחשבתי בתחילה. מזל ÿExiste בכדורגל? האם זו שאלה שנשארה, בהרצאה המצחיק הזה של סטודנטים עמיתים מזל ÿexiste לא פתורות בעבודה של המנהיגים? זו שאלה מאוד שונה, אנחנו מתכוננים להציע מעשיר אלמנטים של הדיון. אומר המזל כמו אירוע או סט של אירועים אקראיים ובלתי צפוי, כי יכול לשנות את מהלך של מציאות בדרך לא צפויה ולקדם חלק השחקנים ללא קשר המאמץ ועל היתרונות שהצטברו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שלומי בסון. עבור המילון של האקדמיה המלכותית של השפה הספרדית המזל הוא השרשור של אירועים, נחשב כמו מקריים או מזדמנים.

אם, במקרה גרידא, הנסיבות חיובית או שלילית למישהו או משהו שקורה או יקרה. שרשור של אירועים, נחשב מקריים או מזדמן. נסיבות ישות, במקרה גרידא, חיובית או שלילית למישהו או משהו שקורה או יקרה. מה מתרחש או עלולה להתרחש לטוב או אנשים רעים או cosasa. ÿEs סביר כי טובות אקראית או perjudiqueel עובד של מנהיג? התשובה היא: כן בטח. המזל הוא שחצן, מקסים ופיתית מסוגל להיות אבל: תשומת לב amucha! כי בדרך כלל נופל עקב למרגלות העובדים יותר בטון ואת בהילוכו. הסופר אייזק אסימוב אמר את זה במילים אלה: מזל טובות רק על preparadaa נפש. זה סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני וכעיתונאי היוקרתי. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי של שלושה אחרים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. הוא מוזמן לעתים קרובות כדוברת כנסים, פורומים, ובאירועים אקדמיים אחרים.

Tags:

Comments are closed.