הכי טוב בעולם

לפני כמה ימים השתתפתי סדנה שאורגנה על ידי EDE, מנהלי בית ספר של Valencia במלון הילטון, רשאית ההנהלה 9:9, היו מספר רמקולים, אך ברצוני לציין כי עבור שלי היה יותר מעניין. Sergio Ezama חשוב: איפה כדי לשחק ואיך: תוצאות, עלויות, חדשנות, תהליך, בעיות יסוד לתת חברה יודע איפה ומה עליך לעשות כדי להפוך ביותר. אנחנו דיברנו ההנהלה של גיוון ובטחון, משהו שאני רוצה להדגיש היא ביטוי שהוזכר: כמה פעמים אתה שומע משהו, יותר אנשים מאמין בזה. לחידושו של מודלים שונים של מנהיגות: תחרותי, עם אופי משתף פעולה. מהו הטוב ביותר? אני מניח שזה תלוי בזמן sel, על המצב של הסביבה, כיצד לשנות? הרשעה, כלומר אחד לא משנה אם הם לא מאמינים זה, לדוגמה, עקביות, כלים ותהליכים, בסופו של דבר לא לעשות הוא ההשמנה בהסולו. מה שאתה צריך מנהיג? מנהיג צריך איזון, טונות של הגיון נפוץ. סוף סוף לזכור את הדברים הבאים:-, אתה לא שווה את הצוות שלך. -ענווה.

-המקוריות. -מנהלת האנרגיה שלך (יודע לסלוח ולשכוח) – מאמץ, מוצקות. לורה Cantizano Lo ובראשונה בחברה, לקחת פרספקטיבה על המצב, תצוגה ולנתח דברים מזוויות שונות. איזון חשוב עבור המצב שאנחנו לא יעלה. המוכר מעולה, לאורך כל ההליך, לורה גורם מתח רב על הכוח מכירות, כי זה תלוי בכח מכירות כמו הלקוח כדי לראות את החברה. ואז אמר משהו סקרן, הידע הזה אינו משתנה, היישום של הידע הזה מייצר שינוי.

עכשיו, במצב שבו אנחנו פשוט לא מספיק כדי למכור, עכשיו יש לנו לדאוג ב מוקדם יותר, של במהלך ולאחר מכן, לסיכום עלינו להיות אחראי על הלקוחות שלנו. זה הדגישה שוב את האיזון, אבל במקרה הזה, האיזון חייב להיות בין אמביציה ואמפתיה. השיחה אינה למכור, אם לא את המזדיינים. הדבר החשוב הוא מה אתה תגיד, איך זה אתה אומר. השתקפות קצר על המשא ומתן, אנו חייבים לנהל משא ומתן דרך האינטרסים והמטרות. סוף סוף, כמה אני רוצה לראות את המתחרים שלי? איך אני להבדיל? עד כמה אני רוצה להיות טוב? -הכי טוב בעולם.

Tags:

Comments are closed.