היתרונות של נורות קסנון

מנורת הלוגן רגילה אינה קפריזי ותקציב, אלא איכות התאורה קרובות משאיר הרבה בחסר. נהיגה במהירות, עיניים עייפות להציץ אל תוך האפלה. המצב ניתן, עליך לשנות באופן מהותי. העוזרת אור זה המקרה-קסנון. יש יתרונות רבים, הדבר החשוב ביותר הוא כי זוהר שלה טוב יותר נתפס על ידי העין האנושית. העובדה זו ידועה, לא האבן לחיות. מקור האור קסנון HID (סוג גבוהה פריקה בעוצמה) הוא מנורת פריקה, עם תערובת של גזים אצילים כולל קסנון מילוי.

עקרון הפעולה הוא כדלקמן. נקודת המוצא של ההצתה של מנורות כדי אלקטרודות שלה הולך מתח גבוה ומטה ההשפעה של השדה האלקטרו-מגנטי של תהליך יינון נורות הנורה מתחיל עם היווצרות של השחרור קשת. ואז שנדרש כדי לשמור על מתח arc פוחת ל ~ 80 וולט. בניגוד הלוגן נורות קסנון הסתרת מנורות במקום של נימה ספירלה, בנו שתי אלקטרודות כי הם נייחים. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. במרחק מסוים מן אחד. את השני מלא גז מלחי מתכת והגז טעינה שפופרת זכוכית קוורץ. באמצעות הדופק מתח גבוה של גז בין שתי אלקטרודות הופך מוליך חשמלי, פריקה חשמל מתרחשת.

מנורות קסנון שנקרא, מנורות פריקה גז גם כן. מתי האלקטרונים להזיז בין האלקטרודות גז הטעונים חשמלית כך אנרגיה זו בא לידי ביטוי בצורה של אור. צבע חום פריקה חשמלית תלוי איזו תערובת של גזים, איזו תערובת מתכת כדי להחיל את מנורות קסנון אלה. בחירה של צבע מתרחשת בהתאם הגז. קרינה של גז-פריקה נורות קסנון, מקרין בטווח הקרוב באור שמש. ב כתוצאה מכך, אתה מקבל תאורה בהירה, פחות עייפות העין בעת נהיגה בחושך. נורות קסנון יש כפול בעוצמה לעומת קלאסי הלוגן, עם צריכת הנוכחית נמוכה יותר. בנוסף, הם בהחלט יספק את הרכב שלך בין מאות אחרים. לעניות דעתי רב שמואל אליהו יכול לקבוע . במעבדה, כוונון עיצוב רכב-ניתן לרכוש ערכת קסנון תאורה עבור 3000 רובל מעבדה! הוא כולל: * 2 מנורות; * 2 הרחוב ההצתה; * חיבור חוטים של סוגריים מרובעים. המאפיינים העיקריים של מנורת קסנון צריכת חשמל: מתח קלט 35W 12V צבע טמפרטורה 4300 k (צהוב); 5000 k (לבן); ג 6400 (לבן-כחול); 8000 k (כחול) קסנון נורות יכולים לשמש פרח ליד, רחוק ובלי אור ערפל להחליף חיווט רגיל. כיום, מנורות קסנון מיוצרים עם כמעט כל ביותר בסיס משותף: H1, H3, H4, H7, H8, H11 Í9, H13, 9004, אחד (Hp2 gmn), 9005 (HB3), 9006 (HB4) 9007 (HB5), D2R, D2S. היתרונות של נורות קסנון בהשוואה הלוגן: * אור גדול פלט על חשבון של גבוה יותר (~ 2-3) שטף הארה כוח כוח צריכת האנרגיה שמספק כמעט הכפלה של איור הכביש בחושך; * תוחלת החיים בהרבה (~ 1000-2500 במקום ~ 300-500 שעות); * כלכלה גדול (35 w במקום 55-100 w); * יציבות מוליכות חשמלית ללא קשר אפשרי תנודות מתח האספקה של המכונית; * גדול הנוחות על-ידי מצוינת הניראות בלילה, בתנאי מזג אוויר קשים, מה שמאפשר הרוכב להיפטר המתח מופרז; * רטט ההתנגדות (אין נימה); * לטמפרטורה נמוכה חימום.

Tags:

Comments are closed.