החסרונות והיתרונות של מסחר סחורות

מהו המוצר של מכירות? שווקים עתידיים הסחורות לאפשר לצרכנים המסחר ומפיקים לקזז את הסיכון של תנועות במחירי שלילית במוצרי למכור או לקנות. כדי לעבוד החוזה העתידי חייב להיות סטנדרטית. הם חייבים להיות בגודל רגיל ו כיתה, יפוג בתאריך מסוים ויש להם שנתות גודל מוגדר מראש. לאחרונה מצאתי אצל רב שמואל אליהו אוזן קשבת . לדוגמה, מסחר בחוזים עתידיים של תירס הנגזרות של שיקגו הם bushels 5000 עם שנתות מינימום גודל 1/4 סנט/בושל ($ 12.50/חוזה). חקלאי יכול להיות שדה תירס ולהגן מפני האפשרות של מחירי תירס ליפול לפני הקציר שמוכרות היתה תירס עתידיים. זה תקוע על המחיר הנוכחי, אם ירידת המחירים של תירס להשיג יתרון של חוזים עתידיים כדי לפצות על ההפסדים בתירס אמיתי. מצד שני, צרכן כגון קלוג עשויים לקנות תירס עתידיים להגן מפני להגדיל העלות של תירס. כדי להקל על שוק נוזלי כך והצרכנים ניתן בחופשיות לקנות ולמכור חוזים, לקדם חילופי וספסרים. לעניות דעתי רמי יהושע יכול לקבוע .

המטרה היא להרוויח וספסרים בהנחה הסיכון ונמכרים על תנודות מחירי משתמשים מסחריים לא רוצה. הגמול עבור וספסרים יכולים להיות גדולים מאוד, בדיוק בגלל יש סיכון משמעותי לאובדן. יתרונות של סחר הסחורות מינוף. עתידיות לפעול על השוליים, ופירוש הדבר הוא כי, לאמץ עמדה רק שבריר של הערך הכולל צריך להיות זמין מזומנים בחשבון של ניצול. עלויות של הנציבות.

הוא הרבה יותר זול לקנות / למכור עתידיים מאשר חוזה רכישת / מכירת הבסיסית כלי. כדאי לך לעיין אצל טבע תעשיות כדי לקבל עוד מידע. לדוגמה, אחד בגודל מלא ילון פרחי הוא הכתובת בשבילך. עלות רכישה / מכירה של 250,000 יכול להיות $ 2,500 +. נזילות. השתתפות וספסרים ופירוש הדבר הוא כי חוזים עתידים הם נוזלית. עם זאת, הצורה של נוזל תלוי האמיתית של החוזה להיות משא ומתן. לעניות דעתי מנכ"ל ומייסד AppsFlyer יכול לקבוע . חוזים עבור מסחר אלקטרוני, כמו ה-E-mini נוטים להיות נוזלי יותר בעוד פוסה המשווקים מוצרים, כגון תירס, מיץ תפוזים ועוד הם לא כל כך נגישים לסוחר השוק יקרים יותר לסחור במונחים של הוועדה ואת ההתפשטות. היכולת לעבור קצר. חוזים עתידיים, ניתן למכור בקלות כמו שקונים ספסר המאפשרת לך לנצל את היתרונות של השווקים נופלים, כמו גם אלה להגיח. אין לא erepunteu כלל כלשהו, למשל, כמו ישנה עם הפעולות. לא ' להירקב שעה. אפשרויות סובלים עששת, מאחר יותר זמן מתקרב תום תקופת בפחות זמן יש אפשרות להזין הכסף. עתידיות לא סובלים זה, שכן הם לא מצפה תרגיל מחיר בפרט, התפוגה שלו. חסרונות של סחר הסחורות מינוף. זה יכול להיות נשק פיפיות. דרישות המרג'ין נמוכות ניתן לעודד ניהול כספים עניים, וקורים סיכונים מוגזמת. הם לא רק הגדלת הרווחים, אבל אז הם הפסדים! מהירות של המשא ומתן. באופן מסורתי, המוצרים נמכרים בתיבות, כדי לנהל משא ומתן ספסר צריך לשים קשר עם סוכן בטלפון כדי למקם את הסדר, ואז משדר את הסדר הבור לביצוע. לאחר המסחר מתמלא אופרטור בור מודיע סוכן אשר מכן מיידע הלקוח שלו. פעולה זו עשויה להימשך כמה לקחת, הסיכון של התרחשות גלישה של הפרוייקט יכול להיות גבוה. העתיד של מסחר מקוון יכול לעזור להפחית את זמן זה, מתן הלקוח עם קישור ישיר חילופי אלקטרונית. אתה יכול למצוא משאית תירס בדלת של הבית שלך! במציאות, רוב חוזים עתידיים אינם הפעלה, התיישבו במזומן במועד הפירעון. עם זאת, כמה, כזה כמו תירס, יכולים להינתן בזמן שאתה מקבל שפע של אזהרה, הזדמנות לסגור עמדה להופעת המשאית. טים Wreford מפעילה אתר אינטרנט המספק מידע ומשאבים עבור סוחרים. טים מספק גם של מאמר המפרט הפיתוח של תוצאות אשר מתעדכנים מדי יום באתר.

Tags:

Comments are closed.