הזנת זרימה

ארגון מדי יום טוב הוא המפתח כדי לסחוט את היום. ליהנות הזמן שלך כאילו היה זהב. זה נכון בהזדמנויות רבות של היום שיש לנו לבצע משימות שמרגיז אותנו. ÿque יכול לעשות כדי לשמח אותם? הנה רעיון אשר נקרא מצב של זרימה, הוצע ע י פסיכולוג מאלה שיש להם הרבה עיצורים ואחריו את שמך, Csíkszentmihályi mihály;. המדינה היא רכשה כאשר האדם עושה פעילות נכנס למצב דמוי טראנס, זה מתבצע באמצעות האפשרי נהנה ויעילות. . כולנו היינו בשלב כלשהו של החיים תחת למצב זה.

לבטח רבים של vosostros כאשר אתה מעלה מה אתה אוהב, שעון, אתה נשאר שקוע הפעילות. האמת היא כי הזמן הוא אינדיקטור טוב מאוד לדעת אם אנחנו במצב הזה. Apues טוב! ÿnos תיגע לתקן את המטבח, ואני לא רוצה פלפל? מבקשים להיכנס זרימה. אחת מהטכניקות שניתן להשתמש בהם הוא כדלקמן: לשכוח כל מה ששונה על הפעילות שבכוונתך לשכוח, את הבעיות שלך, תשכח כי עזבו את אשתך או אין כסף כדי לגמור את החודש נפגשים (כל דבר בחיים הוא חריגה ואף למוות!). הם ÿya ממורכז לשפשף על פני אבן מיל ערימה של מנות? aempieza! המדינה של השטף שצריך להופיע. זה מצב שבו לאט.

נסה לעשות דברים לאט, טוב. קח את הזמן הנדרש, למהר. הם האויב של מצב זרימת. תראה איך להתחיל לאט לאט ולא רק כמכונה רובוטית נהנה? מה אתה עושה. אתה עדיין באיטיות ובאופן קפדני קרצוף מנות (apéro אם את המדיח!. לא, סתם צוחק). אתה מנסה לעשות את העבודה שלך כמיטב שיכולתך. . נסי להיות יעילים לאורך זמן, אתה הולך טוב אבל מתחיל לתת ללכת, רכישת מיומנות מסוימת, fregao (אלוהים אדירים, אם יכולתי לשמוע את אמא שלי). . באמת, אני משתמש בטכניקה זו כאשר אכנס את מטבחי מחליא אותי ואת הנשמה שהפלתי על הרגליים. אני יכול לומר לך כי בתולי הפסיק הזנת זרימה. השתמשתי משהו מאוד רגילים, שבו ניתן להחיל טכניקה. זה את ההיבטים extrapoléis של חיי היום יום שלך על כל או את העבודה שלך. באפשרותך להחיל אותה אפילו על היחסים הבינאישיים. נסה להרגיש בנוח עם האנשים שאתה מתמודד איתו בחיי היומיום שלך. האם ÿNo שאי פעם קרה לך שהזמן עובר לטיסה במקום שנוח לך עם מישהו? את אותו מצב של זרימה חייב להיות חלק בחיינו היומיומיים. לדעת זה לא מספיק; יש לנו ליישם אותה. רצון זה לא מספיק: אנחנו צריכים ליישם את זה. גתה-שמי דניאל קאנה, בלוג על צמיחה אישית. .

Tags:

Comments are closed.