האחיינית שלי

האחיינית שלי, רות השיב הקלה להתממש זה היה מסוגל לקבל את המצב הקשה. . לא יודע כמה טוב חברים עשינו על תקופה זו של הכאב הצטרף אלינו- נטשה הגיב נרגש – החדשות הטובות. א. אני שמח שני-.

-אל תהיה כי אנחנו עושים בבית החולים הזה עדיין – אמר בוריס אוויר של תדהמה. -. אנחנו הולכים מלון אחד כולנו יחד. ההמתנה יהיה קל יותר אם אנחנו חברה. -פופ להסיעם – אמר בתה – תיאורטית אני התמחיתי בבית החולים הזה. אני צריך לתת לי הגבוה לי – לעבור. למה אתה מאושפז? יש לך פצע כלשהו, כי אנחנו לא יודעים-? שאל בוריס מפחד. -.

אינם האפיפיור אמר טאטי. א לא סבל לכל פגיעה. הייתי בחדר, כאשר שמעתי את היריות, התחבאתי לי מתחת למיטה. . הצלחתי לברוח. כי לא ראיתי… אבל עדיין, יש לי עוד סיפור לתת להם. רק כאשר רות אמרה, מיה, זה נשבר, הוא לא רק התייחס אליי, בחינות מובהר. אני בהריון! אני מוצא אין דרך אחרת להגיד את זה, שהיא. התכוונה לנכד שלו, רק כאשר הוא הבין שאתה עדיין לא ידעו את זה, שיקר כדי לתקן את המצב-. נטשה, בוריס חזר לאמץ את בתו בעדינות. חדשות היפה הזה, הבת – אמר בוריס. למרות המצב הוא לא אידיאלי, זה חדשות נפלא-. -כמוני – אמר נטשה עושה קריצה של שותפות עם רות. -. עכשיו אני מבין שאתה מעוניין לעבור San Francisco-… . אז – אמר רות. א כפי שאמרתי לבתך, nieto הזה יהיה האור היחיד של תקווה להאיר את החיים שלי. . כמובן-? אז – נטשה שנאמר. לא תמיד אינטל. י יהיה המשכו של ילדך, יביאו שמחה לחיים שלך. ? לאן אנחנו צריכים ללכת כדי לקבל גבוה שלך ללכת למלון? הטיול היה ממש ארוך, מתיש, במיוחד עד דרך שלי מפיה, אישר לנו שהיית טוב שאת בבית החולים מטעמי זהירות. צר שאין להם אחראי כי הם גם לברר על Sebastián. . זה כי אנחנו מתחילים באופן כל כך מפוזר. רק את אמא שלך. שמעתי את החדשות על ידי קייטלין, היא באה כדי להתעורר. התלבשתי בעוד אמא שלך קראו לבית החולים כדי להסביר. את המצב, ליידע אותם זה לא היית הולך לעבודה. לאחר מכן התקשר לקונסוליה, אבל לא יכולתי להתקשר, ואז התקשר חבריי לקבוצה לשעבר של שרטוט ואמר להם, כי לקחתי את המטוס שייקח אותי לאתר של האירוע, הם הכריחו אותי בבקשה לברר איפה ואיך היית. . כמובן שהבאתי לי את המחשב הנייד איתי. הם שלחו לי אימייל. קיבלתי אותו בזמן שהם היו על המטוס. כשבאתי לאיסטנבול אני corroboré החדשות באמצעות הטלפון. הם הבטיחו לי שאתה טוב. אז החלטתי לשכור רכב כדי להגיע לכאן. הרגשתי רגוע יותר וכי אני יכול להתמודד עם. עכשיו אני רוצה מקלחת ומנוחה – אמר בוריס. -לא, זה הוא. לא יהיה מי עומד בראש מתן לי הגבוהה – לענות על טאטי. כדי שאלו בדלפק הקבלה. אני מניח שאתה יודע שם להודיע לנו-. פקידת הקבלה קרא הרופא להתקשר להסביר את המצב. זה היה אותו הדוקטור שהיו איתם בבוקר. הוא אמר לו ללכת לראות מה משמר שירות כדי שניתן יהיה להעריך את המצב. טאטי הגיע לשומר, הרופא רצה לוודא את טוד.

Tags:

Comments are closed.