האבולוציה של משחקי וידאו

היום אנו יודעים איזה חומר גלם משחק ווידאו ומחפש לו הכי הרבה המשתמשים:-גרפיקה מרהיבה אולטרה ריאליסטית. -Combos מדם (combos רבים למרות רוב לשגר אותן על ידי באופן אקראי לחיצה על לחצנים) וכמויות טוב של המוגלובין. -Antialiasing, מטושטש-Motion קצה-Sharping-Mistytexturemapping, כל דייג טכנולוגי. סיפוק דרישות בסיסיות אלה, רק אז נוכל להתחיל לדון אם המשחק הוא כיף או לא, דהיינו, בין אם המשחק שווה או חתיכת טמאה למרות שלה מיליוני פוליגונים truñó. זה שבו הוא נולד פער די בלתי פתירה עם antiguoa א, א antiguoa הולכים להיות שנקרא המשחקים עם פחות 12 שנים (ÿpor איזה 12 שנים?) כי לידתו של זלדה Ocarina of זמן עבורי השנה כדי 0a). האם זוהה בתסמינים הבאים הדור הנוכחי של שחקנים צעירים:-כבר לא יודעת מה המקום, Comecocosa מאמינים כי זה הקמע של כל גביע העולם במאה האחרונה. .

לא הגה לפני משחקים! תוריד את זה למחשב באמצעות קלטת מוזיקה הם מאמינים כי אתה לוקח להם את השיער. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. -החזון של הספקטרום או Atari 2600 משחק פשוט מגוחך, הם בחיים לא היינו מפסידים את הזמן גם לבדוק אם זה לשחק. המרכיב הטכנולוגי הוא, אשר בין מה יכול לשחק (אף על פי שזה לא נכון) מאשר לא (אם כי טוב). אנחנו מאבדים הרבה זמן לדון אם המשחק הוא אמנות, אבל לא הבאנו. אנחנו צריכים לשחק בתנאים שווים עם כל מיני פלטפורמות כמו אנחנו יכולים להאזין שיר לועזי או סימפוניה על ידי פיליפ גלאס, שיר של החיפושיות, רדיוהד, או ליהנות תמונה של טרנר או קליי. עם זאת, פותח הפער ב משחקי וידאו, בזבזנו אותו היטב עם כורה מאניה הלכתי סרה ¦ retrogamersa.

המאהב של משחקי וידאו צריך לקנות אחד חינוך כזה שיאפשר לא עושה אפליות בין השונה עובד זה נתן לנו את העולם של משחקי וידאו. זה נכון כי אנחנו אסור ליפול לתוך לשגיאה ' תעתועי דמיון ' הישן: הרוב המכריע של ZX Spectrumhan בני משחקים קטלני, הן ישירות injugables או קשה באופן בלתי סביר, אבל זה לא אומר כי אנחנו לא מכירים אחד לכמה מאות משחקים מצוינים, חלקם נכון יצירות אמנות. סופר צרפתי מבטיח רק % 2-3 אנשי מקצוע אנחנו יודעים לאורך כל החיים שלנו הם אנשי מקצוע טובים, והשאר יהיו בינוניים או ישירות על אפסות: משהו דומה קורה עם משחקי וידאו. בעיתון כתוב ש שרי אריסון הוא זה שבקיא בנושא. זה לא פחות true עבור פלטפורמות כגון SNES, מחסניות תפל רבים אבל עם קומץ טוב פלאים נצחית. אני חושב, אמור להיות מסוגל לרדת באמצעות צלילי REZ באותו אופן שנהנה לדפוק ענקים עם Fumito יואדה לשחק או קופץ חביות עם Nesy דונקי קונג. זה ברור כי הטכנולוגיה מתפתח, אבל בכל זאת אנחנו לקטלג את סרטו של בילי ויילדר מיושן וחסר תועלת על ידי העובדה של להיות בשחור-לבן ולהניחו לא לצד ג'ק למון אופטימוס פריים במקום טוני קרטיס. אז בוא נגיד שאני אוהב את המונח retroa עד כמה אני שונא את זה על-ידי סימון זה העולם של משחק וידאו הוא עדיין עולם לחתוך שלהם קשרים עם הנטל טכנולוגי (ניתן לחלוקה מצד אחד אבל גם מלכודת) ועם ייעודו המסחרי (פנאי מוצרים צורכים, לזרוק, עם פלטפורמות עם תאריך תפוגה). Ÿdonde תאימות לאחור כך והוא כל כך הרבה נפלאות לא נידונים השוק Ebay או המעוז של האמולטור? נינטנדו אפילו החלו מפר אותו, כאשר אינו מתכוון לחזור ישירות לגבות תשלום עבור הבעלים. אולי אתה צריך להרחיב את התצוגה שלך, אולי לא הכל אבוד. אתה תראה כי כל מה שחשבת שהוא חידוש כבר שזה הומצא לפני זמן רב כי הכל הגיע מן העולם עם פיקסלים גלוי יותר אבל לא פחות יקר.

Tags:

Comments are closed.