אני מרוויח כסף כדי להציל

קוראים יקרים: תמיד חשבתי הזה שמור עם המשכורת שלי היה. זהו חלום בלתי אפשרי כמעט. כל יום המשכורות תואמות יותר את הצרכים הבסיסיים שלנו, אינם מכסים היבטים כמו importsante כמו בילוי ותכנון העתיד הפיננסי שלנו (השקעות). לראות את התמונה הזו התחלתי לפתח פעילויות נוספות במטרה להגדיל את ההכנסה שלי את העודף לתרום תוכנית השקעה וחיסכון. בעוד אני תהיתי איך להרוויח כסף נוסף כדי לשמור תמיד עלתה הזדמנויות ממוקד תשומת הלב שלי. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אפריקה ישראל. אז הצלחתי להגדיל את ההכנסה שלי, לשפר את המצב הכלכלי הנוכחי שלי אבל בסוף התקופה השנתית הייתי כי הוא היה עדיין תלויים הכרטיסים החודשיים שלי. . באמת למצוא עבודה, עסקים או פעילות פתרון נוסף כדי להרוויח יותר כסף? את החוויה הזאת. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר.

גרם לי לחשוב, הבנתי כי ללא שום תכנון מוקדם, המטרה שלי יפול רק במצב שאינם בעדיפות הצרכים, הכנסה נוספת שלי, אבל בסוף היה אותו דבר יפסכ ללא כל קרן חיסכון. נוהג במידת האפשר, חוסכת לי שם הם תירוצים מכל סוג שהוא. מי מתכנן לשמור ולעשות תוכנית פיננסית לעשות זאת עם חברת ונחוש לשנות את הגישה. כדי לשנות אנחנו צריכים לדעת למה אנו רוצים לשנות, שבו אנו רוצים לשנות. שאין זה ברור כיצד לנווט בלי מצפן או בכל כיוון, וכתוצאה מכך בכך שאנחנו אבודים ובמעשינו ויש תוצאות. לכן, אם אנחנו מחליטים להיות הרגל של חיסכון, השקעה קודם לכן יש לבצע את הפעולות הבאות: להפוך את המאזן אישי לגלות את הצרכים הכספיים האמיתיים שלנו.

השלב זה כדי לשקף את כל ההכנסה שלנו outflows (הוצאה) אחת לחודש. להגדיר היכן אנו עושים הוצאות אינן רלוונטיות, יכול להיות מותאם. להגדיר את הסכום צריך להיות מותאם כדי לכסות את הוצאות התפעול שלנו, כל הוצאות ועוד. מחפש נקודת 1 הוצאות או ההוצאות שלנו צורכים יותר מ 90% על מצבנו הכנסה הוא קריטי, הגדרות שלנו צריכות להיות כמה שיותר מהר יותר חמור ושימושית. אם עלויות או לתשלומים לייצג או צורכים בין 70 ל- 89 אחוזים מההכנסה. אנו במצב של טיפול שבו עליך לבצע התאמות כדי למנוע מצב קריטי. אם עלויות ואינם מגיעים כדי לכסות יותר מ 70% מההכנסה שלנו אז המצב שלך מתאים להכין תוכנית חיסכון. בקיצור, לעולם אל תיתן את מצבכם הפיננסי ליפול לתוך עמדה איפה שלך חובות, חובות או הוצאות שוטפות יעלה יותר מ 30% מההכנסה שלך. ההתאמות צריכה להיעשות לפי שחרור בנטל הוצאות אישיות שלך והשתמש בהן לצרכיך בילוי, חסכונות והשקעות. תארו לעצמכם אורח חיים שבו הצליח להשיג הכנסה שיורית מאוד ועקביים שתכסה את כל הנוכחיים שלך הוצאות ולא השאירו לך כסף לנופש שלכם, חיסכון והשקעה. . לא היית גר אז החלום חופש כלכלי. הקפד לבצע ניתוח זה לפני גביית תוכנית חיסכון. זה ייתן לך חיזיון בו אלה עמד בזמן הזה, זה יגיד לך המציאות שלך אולי יפתיע אתכם. מבטיח לך לפגישה שלך המציאות הפיננסית רצון לפתוח דלתות שכרוך. לצווארך כיצד להפוך כסף כדי להציל. José גרגוריו López צאנז.

Tags:

Comments are closed.