איך לתקשר כדי לשפר את השירות עבור המכונית שלך

תקשורת טובה בין הלקוח לבין הסדנה, תסייע להבטיח שירות טוב יותר את המכונית שלך, אמרו מומחים מן המכון הלאומי למצוינות לשירות כלי רכב (ASE). לעניות דעתי שרי אריסון יכול לקבוע . להלן כמה טיפים מ ASE לתקשר באופן אפקטיבי עם הסדנה: להכין לפני שלקח את הרכב לתיקון או שירות. * לקרוא במדריך כדי ללמוד על מערכות ורכיבים הרכב של הבעלים. * בצע את לוח הזמנים של שירות מומלץ לשמור על קובץ של כל שירות ותיקון עבודה. להשתמש בכל חושיך לבחון את הרכב שלך עבור: * נשמע יוצא דופן, ריחות, הדלפות, הדלפות, עשן, אורות אזהרה, שינויים של מטר, או צמיגים, חגורות או צינורות שחוקים.

שינויים בהאצה, ביצועי מנוע, מרחק או רמות נוזלים בעיות או שינויים כדי להפסיק, תאותתי או שליטה ברכב. * הערה בעת התרחשות הבעיה. * כאשר התחיל את הבעיה? זה קבוע או תקופתיים, כאשר הרכב קר או לאחר? יש מנוע להתחמם? כל המהירות? רק בעת האצה? להפסיק? מאחור? כדי לשנות את מהירות? ברגע שאתה בסדנה מכני: * להיות מוכן לתאר את הסימפטומים; אבל לא מציעה תיקון מסוים. * לא מתבייש לשאול מונחים טכניים מוסברים היטב. * אל תחכה לעשות אבחנה מיידית, אבל לשאול על הבעיה, הרזולוציה, ואת העלות עד מתחילה העבודה.

* ודא שהוא מבינה החוקים של הסדנה בנושא אבחון חיובים, דיני עבודה, החזרה העתיקה חלקים, ערבויות. * להימנע סדנה שבו אחד מרגיש מתוח ומפוחד, התעלמות או המועדף. עבור עותק של החוברת של ASE "איך מתקשרים כדי לשפר את השירות עבור המכונית שלך" שליחה העסק עם הכתובת שלך בחותמת ASE, תקשורת חוברת, החוג נה-101, דולס 13505 בטכנולוגיית כונן סוויטה 2, חרנדון, VA 20171-3421. המכון הלאומי למצוינות לשירות כלי רכב (ASE) נוסד בשנת 1972, עצמאית, ללא מטרות רווח, מוקדש שיפור האיכות של כלי רכב שירות ותיקון עם בדיקות מרצון והסמכה של טכנאים שלה. לטכנאים מוסמכים להשתמש בצבעי כחול לבן לוגו של ASE בכתף, והוא לשאת אישור בכיס על-ידי ציון תחומי ההתמחות המדויק שלהם. מעסיקיהם לעיתים קרובות להציב כחול ולבן סמל ASE במתחם שלהם. טכנאים 420,000 כ יש אישורי ASE. לקבלת מידע נוסף, בקר. מאמר המסופקים על ידי.

Tags:

Comments are closed.