איך לנצל את האנרגיה שלך

כל פעילות על פשוט כמו שזה נראה, יהיה עליך מספיק אנרגיה. כדי להתחיל, להפוך ולסיים את העבודה? אתה כבר הציע. לדמיין את האנרגיה שלך הוא הופק במיכל גדול שבו אתה מבצע חילוץ בכל פעם שאתה דורש זה גם צריך לשמור על רמה מינימלית כדי שימשיך לפעול כראוי. כמה פעילויות, מצבים ואנשים מקושרים לחיים שלך יצרוך חלק מהאנרגיה שלך, אלא אם כן זה הופך משהו פרודוקטיבי, כאילו, המיכל הזה התחיל לדלוף, אשר יאלץ לבצע אחד מאמץ גדול יותר כדי להחליף אותו. בוודאי בתקופה זו לזכור את הזמנים כך שאתה מפתיע לחשוב משהו כזה אדם אני מותש או כי אני מיצו את העבודה הזאת מציפה אותי ועוד, לא על כמות עבודה או פעילות, אבל הכוח הנוסף שאת צריכה להכריח אותך כדי לקבל דברים שאינם לטעמך, בעוד במקרים אחרים להיות בילה שעות על גבי שעות של עבודה נעימה פעילותכי למרות הזמן אשר לא תרגיש מותשת. –אשר סובל חייב ללמוד לזהות את אלה פעילויות, מצבים ואנשים אשר לגנוב את האנרגיה שלך ולבצע פעולות המאפשרות כדי למנוע את השפעתה. כמה דברים אתה כנראה סובל ולהשאיר זמן: · שיחות לא נוח שיש לך לצאת מאוחר יותר. · הצורך שיחות עם אנשים אשר גורמים לך פחד, להימנע בזמן ההמתנה לנס לפתור את הבעיה מבלי לדבר איתם.

· לתקן את מה לא עובד בבית שלך, כמו נורת, מתקן סבון או חבל לתלות תמונה. · קובץ או עיבוד מסמך, שלווה ולשמור, אישור, או להחליף את מסמך אבוד. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שרי אריסון. · כל תנועה בנקאית, לשלם את קבלת השירות, בטענה פנקס צ'קים, להעביר מכתב יידוע שינוי כתובת או לעדכן את הנתונים שלך. · תעסוקה אינה משביעת רצון: אתה יודע שאתה לא רוצה אבל אתה לא עושה כלום כדי לתקן את זה. · זוג הבעיה: מישהו עם מי יש לך יחסים גרועה, אבל סובל מפחד להישאר לבד, לשינוי או להתמודד עם זה. · מדברים עם מישהו שמתייחס באופן מטריד אותך. · ללבוש את הבגדים הכביסה · סקור את המכונית · ההפרעה ב · שולחן העבודה שלך לפתח את הדוחות הכספיים · לכתוב את הדו ח ממתינות לעתים קרובות הדברים האלו שיש לך ממתינות, הם מגלים אותך כל כך כי הם תמנע לך להתמקד עבודתך כראוי, יהיה לך להשקיע זמן נוסף לדאוג כי כל מה שאתה צריך לעשות, לפי מועד התשלום, או להתיישב מה זה מסובך לא להיות נוכחת מיד כוח. בעיתון כתוב ש ישראל בכר הוא זה שבקיא בנושא. —איך לפתור את הדאגה היא לא שיטה לפתור דברים לעשות, לשנות אני מציע את הדברים הבאים: 1.

מגדיר מהי המתנה. 2 מזהה הפעולה הספציפית שאתה צריך לעשות כדי לתקן את זה. 3 הגדרת התאריך המקסימלי אתה מסכים לעשות זאת. 4 הפעלת הפעולה מוגדר. -Ntas כלי הזמנתי אותך כדי להשתמש 3-בעמודה לעצב, הרשומה הראשונה לא נוח, הפעולה השנייה שעליך לבצע כדי לפתור אותה, וכן השלישי, התאריך שבו אתה מסכים לפתור אותה, כדי לעשות ספירת מלאי. של מה גונב את האנרגיה שלך, להוריד את החששות שלך שם, לבצע פעולות כדי לשנות את חייך. שימוש הלהבים הדרושים, רשמו בבירור מה יש לך, להימנע משימוש ביטויים כגון שירותי שכר או לבצע שיחות מעסיקה הטוב ביותר: לשלם את חשבון המים או להתקשר Juan לדון ה-20 כאשר אתה השלמת המלאי, בדוק כי ניתן לפתור באופן מיידי, לעשות את זה. לראות אם יש משהו כי ניתן להאציל סמכויות, נציג אותה, ולבסוף בדוק אשר הדברים מצטיינים דורשות פעולות נוספות, במקרה הזה, מה צריך להיות בפעולה המתאימה. סוף סוף מגדיר את תאריך מציאותי שבו מתחייב לתקן את זה. השתמש בטופס זה כדי לתעד את הדברים החדשים להתעורר, אני לא צריכה אפשר להגיש מיד, מעת לעת, מבטל את הדברים נפתרו כבר, מי שנשאר יש חשיבות, מכוונן את התאריכים של אשר יש לי ממתינה ולפעול לפתרונן.

Tags:

Comments are closed.