איך להרוויח באינטרנט

אם אתה בעל אתר או דף הבית, במטרה רווח ללא קשר לנושא, אתה יכול לארגן מכירה של מאמרים וקישורים לדפים הראשי תת שלך על האינטרנט משאבים. שיטה זו של רווח הוא אחד הרווחיים ביותר מבחינת להפקת רווחים האתר. על מנת לפרסם מאמרים והפניות המכירה חייב להיות רשום על אחד או יותר חילופי שמוכרים קישורים המאמרים. כמו כן ניתן לשתף פעולה עם בורסות כגון מפרסם ולקבל הכנסה פסיבית בעת שהשתתפה בתוכנית שותפים כדי למשוך לקוחות. השתתפות תוכניות שותפים יאפשר בעתיד לקבל הכנסה פאסיבית מ קנייה ומכירה בבורסות הלקוחות משכו רשום עם שותפים קישורים שלך. כדי להתחיל למכור קישורים ומאמרים צריך להיות בטוח כדי לקרוא כללים והמלצות Exchange, להירשם, להוסיף את האתר (אתר), לשים את הסקריפט בקוד הדף או קובץ מיוחד בספריית השורש של האתר שלך בהתאם להמלצות.

לאחר בדיקת המנחה או מנהל של הבורסה ואישור המשאבים שלך, ועל כמה חילופי מיד לאחר הרישום, תוכל להתחיל למכור קישורים ובכך להרוויח הכנסה תוך שימוש במשאבי האינטרנט שלך. שערי מכירה של אופציות מאמרים בדרך כלל לקחת איכותי לאתרים שיש להם רמה מסוימת של ביצועים עוית ​​ויחסי ציבור. אם, לעומת זאת, אם אתה הבעלים של האתר הוא עדיין צעיר עם תנועה מועטה, ניתן להירשם חילופי עם דרישות ביצועים נמוכים של האתר שלך. אחד בבורסות אלה wmlink.ru. ביום זה ניתן אישור ואימץ גם אתרי מתארח על אירוח חינם עם אפס עוית ​​ויחסי ציבור. הערך המינימלי למעבר הקישור על מניות זה 10 קופיקות. זהו שיתוף פעולה יתרון במיוחד עם חילופי זו כמפרסם כדי למשוך מבקרים ממוקדים לאתרים שלך ומבצעים. יתרון נוסף של חילופי הדברים – חוסר משכורת ועיכובים מינימלי התשלומים.

על החיסרון ניתן לייחס הכנסה נמוכה יותר, לעומת בורסות אחרות. בנוסף, כאשר באמצעות חילופי כדי להבטיח רמה גבוהה של מכירות קישורים לעמוד הראשי של האתר שלך, המספר שלהם צריך להיות בטווח של 20-30, ואת המספר הכולל של הפניות לא יעלה על 50 יחידות בכל דף על מנת למנוע סנקציות מנועי החיפוש במונחים של קידום של המשאבים שלך. תחרות למעבר הקישור במקרה של מספר קטן של המבקרים צריכה להיות נמוכה. עם מספר גדל והולך של מבקרים ניתן להגדיל בהתאם את שיעורי. הכנסה גבוהה יותר ממכירת האופציות ניתן להשיג באמצעות חדש יחסית אבל מבטיח מכירה שערי קישורים ומאמרים setlinks.ru. תכונה זו של חילופי למכור, לא רק קישורים, אלא גם מאמרים ומודעות. שיתוף פעולה כזה עשוי להיות יתרון במיוחד עבור בעלי משאבים במונחים של פיתוח להתייחס לנושא של מילוי תוכן מעניין באתר נושאיות. דרישות רמה של אתרים גבוהים יותר מאשר wmlink.ru, ואת תהליך הגדרת המכירות קישורים ומאמרים קשה, אך ההכנסות ממכירות גבוהות יותר כאן. אחד ממנהיגי בורסות מכירה של קישורים ומאמרים על היום sape.ru. שיתוף פעולה עם חילופי זה יכול להביא את ההכנסה הגבוהה ביותר, לעומת הכנסה המופקת בשיתוף עם חילופי דומים אחרים. עם זאת, עבור המעבר של מתינות באתר שלך על מכירת קישורים, זה חייב להיות באיכות גבוהה יש נוכחות של לפחות 300 מבקרים ייחודיים ביום. Dobpolnitelnuyu מידע בנושא ניתן למצוא בכתובת

Tags:

Comments are closed.