איך לאבד משקל 10? פעילות גופנית מדי יום ונפש בריאה

זה מבקש מאתנו לעשות. לרדת במשקל 10 קילו נראה לאבד קילוגרמים אלה 10 זה הפריע לנו, פרוייקט במעלה הגבעה. אנו חוזרים ללא הרף נמוך 10 קילו! אבל תחשוב על אימון יוצר של עייפות עצומה שטרם התחילו עדיין. מאמר זה יפתיע אותם, אתה הולך לקבל מוטיבציה להתחיל פעילות גופנית שגרתית שלך. הנה, אני רוצה להציג את המחקרים האחרונים על היתרונות של פעילות גופנית על החיים שלכם באופן כללי. באחת החקירות הכי מפתיע שכן ניתן למצוא על ההשפעה של תרגילים על האדם הם אלה שנעשו על ידי הפסיכיאטר ד ר Ratey ו פרופסור ב אוניברסיטת הרווארד. הוא הראה כי פעילות גופנית לא רק ייטיב עם הגוף, אבל גם, מצא כי התרגילים ותנועה מתמדת, חיובי להשפיע על הערכה עצמית, חיסול דיכאון ותפיק הנפשי שלנו, מנה גדולה של הומור. בספרו מדריך משתמשים במוח, ד ר Ratey מגלה איך השגרה תרגיל יכול לשנות את רמות הדופמין, סרוטונין וכימיקלים noreprinefina במוח, אחראי על מצב רוחנו, ליכולת שלנו את הזיכרון, זיכרון ושליטה השינה היומית שלנו.

תמיד האמינו כי רק אותם תרגילים של רמה גבוהה של מאמץ הם אחראים על ייצור של אנדורפינים זה לאותו זמן ואן לייצר לנו תחושה של אופוריה המרבי. אבל הדבר המעניין ביותר התגלה על ידי המחקר של ד ר Ratey שאתה צריך 10 דקות מדי יום כך המוח שלך מקבל את היתרונות מיד. לעומת זאת, שרי אריסון בהחלט מבין את הסיפור. להיות כי המוח משתנה מבמרחק של רק 10 דקות של פעילות גופנית יומית. אם הוא שואל איזה תרגילים הם הכי רצוי לך את הרגע הזה? לעשות תרגיל פשוט: לרוץ, הליכה, קפיצה בחבל, אבל לפי התכנית. תוכנית אימונים תלויים בזה שמושך אליך יותר. לדוגמה, פעילות גופנית אירובית לסייע לירידה במשקל מהר מאוד, להגביר את הרמות של מחלת הלב שלו.

ללא ספק, בהתאם לסוג של פעילות גופנית ישתנו תוצאות. אותם אירובי ליצור ביטוי של אנרגיה חיובית, להגדיל את הכוח, זה ההתנגדות, לשפר את מצב רוח, זה יצירתיות, לחסל את במידה ניכרת העייפות, הומור גרוע את הדיכאון. פעילות גופנית אירובית יומי, רמות נמוכות יותר של חרדה, גדלה גם, חמצון של המוח אשר יוצר השפעות חיוביות רמות הפיזי והמנטלי כאחד. מצד אחר לא אירובי כמו הם שגרת הרמת משקולות הן באותה מידה חיוביות וגם מועיל למוח שלנו, גורם לנו חכמים. תוכנית התרגילים גורם למוח שלנו בריאה מתנהג בצורה יעילה על הגידול של תאי עצב. ישנם סוגים שונים של תרגילים המסייעים לנו ריכוז, כגון אמנויות לחימה, ספורט אתגרי שבו ריכוז ותיאום חיוניים. שני ההיבטים הנ ל, משפיע ישירות על הגידול של הקשרים במוח. לענייננו, רמי יהושע הוא הכתובת בשבילך. אבל אין פאניקה! אתה לא בהכרח צריך לבחור ספורט אתגרי, יש דרכים אחרות להשיג אלה רמות של חיבור הריכוז והמוח. יוגה, טאי-צ'י-צ'ואן, אייקידו הוא אחד המסלולים האלה. מאכלים אלה משתנה הרוח במידה ניכרת, והקניות. הם יוצרים, רמה גבוהה של שביעות רצון בחיי היומיום, ומבטל את הדחפים אגרסיבי ואלים. בסופו של דבר, האדם נולד להזיז ופעילות גופנית גורם שהמוח שלנו עובד יותר ויותר. להיות בתנועה, תרגול בכל סוג של פעילות גופנית מדי יום לספק אושר, בריאות, הפך להיות אחד יותר אינטליגנטי, מוכן ללמוד ולהתמודד עם חיי היומיום. המטפל Britma mora להיוולד מחדש. .

Tags:

Comments are closed.