איך אוד יכולים לנצל הזמן במהלך ההעברה על האוטובוס?

לשים במקום על-ידי לאוטובוס לבקר האירופאי או, לדוגמה, פייס את רוסיה במיוחד אם הטיול הזה הוא הראשון בחיים שלך, יש לך הרבה רצון ליהנות מהטיול שלכם, מהרהר landscape מביטה מהחלון של האוטובוס. לא הזכרתי את מה אוד אהנה שהאטרקציות ומופעי בידור אחרים כלולים במישור של הסיור של סיורים. זה נכון ביום הראשון (וכן גם השני) של מסעם על האוטובוס יהיה שמח להסתכל מהחלון. בעיתון כתוב ש שרי אריסון הוא זה שבקיא בנושא. הנוף אפשר לראות דרך הזכוכית של החלון לפעמים-cambiaar בכל עת על ידי הנוף הנפלא של הטבע במכרז. במיוחד אם יהיה אני רחוק מהעיר, עצים ושיחים הגדלים לאורך הכביש תחבר מסתכלים, הם יגרום לך לאהוב את הטבע של רוסיה לדוגמה. .

אבל אתה תשלם על כל היופי הזה של הטבע מבלי להסיח את המראה של החלון רק בימים הראשונים. אחרי זה ראוי להערצה נוף אתה hartará, אם זה אפשרי לבטא את זה שאתם רואים איך מונוטוני ומשעמם. אז איזה בידור או בילוי מעניין אוד יכול למצוא לעצמו במהלך הצעד הזה שיימשך לדוגמה שלוש או יותר שעות? זה נדרש על מנת לקבל את ההנאה המרבית מהטיול הזה שמחירו יכול להשיג 1000 דולר או יותר. זה נכון כי שינה על הכורסא של האוטובוס במהלך הצעד הזה מן מלון אחד למשנהו אינה ההחלטה הטובה ביותר. כמו קריאת ספר או של המגזין מעניין במהלך הטיול הזה.

אבל אל תשכח אוד במהלך כל השנה היו שמירת משאבים לקיץ. . ואני בטוח כי המחיר של הטיול הזה הוא לא זול, נכון! אני יכול לייעץ לך הבאות. קח איתך לפני שמתחילים את המצלמה (הטוב ביותר דיגיטלי) או (וזה הכי טוב) סרט המצלמה, רצוי דיגיטלי, אף אם כך אתה חייב מצלמת וידאו אנלוגית צריכה להיות לגמרי. יותר ויותר, כאשר היא מופיעה הנוף להערצה, כיסוי לא עצים או שיחים, אשר גדל לאורך הכביש, לתפוס את הרגע הזה וצילמתי את הנוף. הצילומים יהיו מסוגלים בהחלט כל מה שאתם רואים, מאחר טנדה אפשרות וזמן כדי לערוך את החומר שלך דרך את ההרכבה, וזה די קל במחשב המכונה תוכנית Windows Movie Maker, אשר משולב ב- Windows XP. לביצוע של ההתקנה שניתן להשתמש סטודיו פסגת תוכנית מתקדמים יותר. אפרופו החומר צולם על-ידי לך, זה אפשר גם להפוך את הגלריה של תמונות דיגיטליות עם התוכנית Windows Movie Maker. לנו אולי דרך הצילומים כ אלף הרכבה על מסעו בפורמט דיגיטלי (זיכרון לכל החיים!). כך אוד יכול להפוך אלפי תמונות של הטבע של רוסיה. אני רוצה גם לספר להם את הצילומים, מצלם באזור הגבול או בקרבתה אסורה! תיירות, וכו '…

Tags:

Comments are closed.