אגדת ה-12 דלתות RAM

טאו השישי הרוח של העמק לא ימות. זה הנקבה מסתורי. הדלת של הנקבה מסתורית היא הבסיס של היקום. ללא יוצא מן הכלל, ממשיך את עבודתו ללא עייפות. מי פוזה עוצמה וכוח יהיה מי עומד לפוג, החלשים תמיד יש לכרוע ברך לפני המבצר, אשר היורד רצון חלש על ידי debila RAM נמצאות ב הטירה של קריסטל שבו אתה מוצף אפלה העצום, לממן לפיד מציג את דרך בדמיונכם מחוץ לטירה מופיע כמו זכוכית שלה בהירות קבועה אך מבפנים.

את זה על ידי אבן, עץ מגלף הליכה הלוחמים הצעירים בדרכם הם דלת גדולה מגולפת בעץ, נוסף על כך, סמליות המזרח ואת השם של RAM, כשהם יפתחו את הדלת, גילוי חדר מואר על ידי לפידים ב איש מחכה להם בחזרה, היא הדרך שמובילה כנראה השער השני. -חקלאים מוזמנים בשער הראשון של הגרדיאן, קרא לי זיכרון RAM. . כתוב את תו זה משבש את הדרך של אנשים צעירים… . אם אנחנו יכולים לעבור את השער הזה יהיה.

יותר זה תישאר מהר כדי להגיע לפסגה, אותי ואת הרצון לריב עם השומר הזה. הקוף הלוחם מגיב כמו מיו. 4 לוחמים מן החדר העוזבים כמו מיו, השומר נועץ את הקוף הלוחם לא עושה כלום כדי לנסות לעצור צעירים אחרים. . תחשוב, איכרים, כדי להישאר, הושגו כבר אותם דרך השערים 12. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. . קודם לשמור ולאחר מכן המשך חבריי לקבוצה. קוף התקפות RAM אבל השומר נע באופן מונע את הלהיטים של הלוחם, אבל מצליח להגיע אליו את ה-RAM כמו Mio פגע להפיל אותו. אחד נפל להסתער. קוף לתקוף שוב משולב ל- RAM אולם התוצאה היא שזהה עם שילוב של התקפות הראם להכות את הקוף. -. זו הייתה טעות, אתה לא אמור לגרום אפוטרופוסים, ב בחקירה שלך מונו כשהייתי ילד שלי גם היה איכר, החיים היו קשים, אני יודע. הייתי צריך לעבוד קשה מאוד על מנת לשרוד, באזור של טיבט היום מצאתי בטעות כמה נזירים טיבטיים, אחד הכללים הוא ללא ספק. להפריע נזיר אחרת הם מענישים אותך, מפריעה המדיטציה שלו רצתי אבל הם תפסו אותי. חשבתי שאני יעניש בחומרה ועוד על ידי כך שהם נגנבו, מזון, אלא להפך, אחד מהם לקח אותי כתלמיד שלו והתחיל הדרכה האומנות של RAMאז זה היה כי מצאתי את המאסטר שלי, הפכתי להיות אפוטרופוס. -זיכרון RAM חייב לקבל כי המטרה שלנו היא פשוט, מאז המורה שלך היה נזיר טיבטי ואתם יכולים לראות שזה הטוב מן הרע, הרס הכפר כולו הרג הרבה אנשים. כולל נשים וילדים. מגיב הקוף – אתה מתכוון כמו כפר Mio לבוא אליך, שיש להם דבר רע יש לשלוט אם יש לך את הכוח והעוצמה לעשות את זה כמונו. רם מאשרת את המילים שלו מלא נחישות Mio עולה בהדרגה, מענה אותו עם סימן שאלה גדול -. ספר לי על החלשים יצטרך להיכנע החזקים אין זכות לחיות, כי אתה כאילו הם בעלי חיים שלהם חיים לא משנה. -האיכרים את מה שאמרת בסוף הם רק חיות המצויות השירות שלנו, אבל אנחנו לא משתמשים בהם, אחרים, אבל במקרה שלך זה יהיה האנחה האחרונה שלך קוף, אתה לא יכול להשתמש באנרגיה פנימית, הדבר לנו שומרי יודע להסיר את החלק התחתון של ההוויה שלנו. . אחרי של הטכניקה שלי תמות כמו Mio מונו. הלפידים מתחילים למות פסיכיאטרים האפוטרופוס שלך מתמקדת השריר על ידי שריר, כל הגוף כמו Mio מרגיש כמו זה מדיף ריח מוות, מתקרב המנסה לתקוף אותו, אבל אז RAM מבצעת את הקוף נגזר על התהילה של יריבו. חיים ומוות הזנות מנקודה אחת לאחרת.

Tags:

Comments are closed.